Ivan Basso kan weer vooruit kijken. De Italiaan is volledig genezen verklaard van de teelbalkanker die in de afgelopen Tour de France bij hem werd geconstateerd. De tweevoudig winnaar van de Giro d’Italia hoeft dan ook geen verdere behandeling meer te ondergaan.
“Geweldig nieuws over Ivan Basso”, meldt zijn ploeg Tinkoff-Saxo via Twitter. “De resultaten van de controles geven aan dat er geen noodzaak meer is voor verdere behandeling. De donkere periode die aanbrak tijdens de Tour de France is voorbij.”
Basso zat vorige maand weer voor het eerst voor een training op de fiets, maar wist ook dat hij op 1 september nog een belangrijk onderzoek in het ziekenhuis moest ondergaan. Die resultaten tonen dus aan dat de 37-jarige Italiaan volledig kankervrij is.
Fabulous news on @ivanbasso! Results from final controls show no need for extra treatment. The dark period that started at @letour is over
— Tinkoff Saxo (@tinkoff_saxo) September 22, 2015
11 Reacties
Geweldig. Hopelijk nu nog jaartje erbij.
Mooi bericht.
Volledig genezen verklaard zijn, is toch iets anders dan dat er geen vervolg behandeling nodig is.
Goed nieuws!
Mooi.
Hij was zondag te gast tijdens de GP Impanis-Van Petegem. Nét niet er mee op de foto gegaan
Hij zag er wel stralend uit.
Goed nieuws! Heeft altijd zijn digniteit behouden ondanks zijn niet geheel smetteloze verleden. Hoop hem volgend seizoen weer op de fiets te zien.
@OscarV. Je verhaal begin goed, maar je laatste opmerking is belachelijk. Dit is toeval, en insinueren dat dit misschien niet zo is past niet in zo’n verhaal.
Wat ik bedoel is dat het belachelijk is dat hier het woord doping moet vallen.
wees gewoon blij voor die man. Ergens kritisch naar kijken mag, maar in dit geval vind ik het ongepast.
van dit soort nieuws wordt ik blij
@matwiel
ik snap wat je bedoelt maar op dit forum mag iedereen posten wat hij denkt. Jij maar dus ook een ander