Gosse van der Meer heeft zijn tweede plaats in het algemeen klassement van de Toi Toi Cup weten vast te houden. Met een zevende plaats in Kolin hield de Nederlander directe concurrent Jakub Riman van zich af. De eindzege ging naar Michael Boros.
Boros, voorheen crosser bij de ploeg van Mathieu van der Poel, was heer en meester in deze editie van het Tsjechische regelmatigheidsklassement. Aan twee overwinningen en twee tweede plaatsen bleek de Tsjech meer dan genoeg te hebben om Van der Meer te verslaan.
De 25-jarige Van der Meer kwam, in tegenstelling tot Boros, nooit verder dan een vijfde plaats. Dat resultaat boekte hij in Jicin, drie weken geleden.
De slotmanche in Kolin werd overigens een prooi voor de Pool Marek Konwa, voor Adam Toupalik en Ingmar Uytdewilligen.
5 Reacties
Ik denk dat Gosse beter een baan kan gaan zoeken.
Gelukkig maakt niet iedereen voor de hand liggende keuzes. Hij studeert ook nog.
ik denk dat Gosse oud en wijs genoeg is om dat zelf te bepalen …
Maar wie staat er op de foto?
Hij kwam nooit verder dan een 5e plaatst. Knap dat ie dan 2e wordt in algemeen. De rest zal dan een paar wedstrijden niet gereden hebben waardoor hij 2e wordt. Ook wel het vermelden waard.