Zaterdag werd hij nog geklopt door Steve Chainel in Utsunomiya (C2), maar vandaag was het raak voor Felipe Orts. De Spanjaard versloeg de Fransman met bijna één minuut. De Australiër Chris Jongewaard eindigde als derde.
De 23-jarige Orts zal zo met vertrouwen afzakken naar België, waar hij in totaal vijf crossen zal betwisten. Hij begint op 23 december met de Wereldbeker in Namen, om vervolgens te crossen in Heusden-Zolder, Loenhout, Bredene en Diegem.
Het is voor Orts alweer zijn zesde zege van het seizoen. Eerder won hij al vijf crossen in eigen land, met Xaxancx, Laudio, Vic, Abadiñoko en Ametzaga de Zuia.
🇯🇵HOY Si🔥
Nos hacemos con la victoria en el cx Utsunomiya, ayer no pude pero hoy conseguimos subir a lo más alto del podium junto @stevechainel 🇨🇵 y @christopherjongewaard 🇦🇺 sin duda una gran alegría y un forma de devolver todo el cariño😍de este país hacía nosotros.
Arigato. pic.twitter.com/QIEc8N6DGz— felipe orts lloret (@felipeorts15) 16 december 2018
Utsunomiya Cyclo Cross
Uitslag, mannen: Utsunomiya
1. Felipe Orts
2. Steve Chainel
3. Chris Jongewaard
2 Reacties
Benieuwd wat hij in België gaat laten zien. Hoop dat hij volgend seizoen langer in België en Nederland blijft om zich in een sterk deelnemersveld verder te ontwikkelen
Één van de weinige niet Belgen of Nederlanders die mee kan strijden met de subtoppers. Volgend jaar hoop ik hem meer in België/Nederland te zien. Kan nog weinig leren in de wedstrijden in Spanje..