Dylan Groenewegen ziet nog twee mogelijke kansen voor Parijs
Dylan Groenewegen heeft de tweede week van de Tour de France doorstaan en kijkt uit naar de laatste week. Dat vertelt de sprintkopman van LottoNL-Jumbo aan WielerFlits. In de slotweek hoopt hij te kunnen sprinten in Parijs, maar ook daarvoor ziet de Amsterdammer kansen.
“Honderd procent zeker is er eentje, dat is Parijs”, geeft Groenewegen aan. “Daar heb ik heel veel zin in. Het zou daarvoor nog één of twee sprints kunnen zijn, maar dat is ook hoe het peloton daarop reageert en wat de ploegen willen. Het kan morgen ook, het begin is heel lastig en venijnig. Als er één ploeg is die de sprint wil, wordt het lastig. Maar zijn er meer die de handen ineen slaan, dan is morgen een goede kans en hoop ik dat mijn benen goed genoeg zijn.”
Naast de etappe van morgen (naar Romans sur Isère) is er ook op vrijdag naar Salon de Provence een mogelijkheid dat het op een sprint uit kan draaien.
Meer video’s zien uit het peloton?
Abonneer je dan nu op ons YouTube-kanaal!
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Maar het kan natuurlijk ook gewoon een type foutje zijn. :)
Castroviejo blijft op de champs de meute net voor nadat hij de tijdrit al op geweldige wijze gewonnen heeft?
Dat zou heel mooi en hoop doet leven ;-)
Ja hoor, want Froome steekt er echt bovenuit en staat al 10 minuten voor op de rest. En bovendien is het parcours van 2017 hem op het lijf geschreven.