Dumoulin blijft ambitieus deze Tour: “Ik wil meer!”
Foto: Sirotti
maandag 11 juli 2016 om 16:03

Dumoulin blijft ambitieus deze Tour: “Ik wil meer!”

Tom Dumoulin wil zich na zijn etappezege van gisteren blijven tonen in de Tour de France. “Ik ga niet op mijn lauweren rusten”, verzekert hij op de rustdag tegenover WielerFlits. “Ik wil meer!”

“Als er een kans komt, zal ik die zeker weer grijpen”, vervolgt Dumoulin. “Mijn Tour kan inderdaad al niet meer kapot, maar er komen nog twee mooie tijdritten aan. Sowieso zijn er nog meer mooie ritten waar kansen liggen voor een ontsnapping.”

De renner van Giant-Alpecin was een dag na zijn overwinning nog steeds in een opperbeste stemming. “Ik blijf nooit zo lang in die roes hangen, maar ik ben nog steeds héél erg blij. Ik ging heel erg blij naar bed en stond ook weer heel erg blij op.”


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Zomergids
Tour de France Poster
34 Reacties
11-07-2016 17:51
Hossana hossana, hoezee hoezee ! TD-TD-TD-TD-OK-ole-ole-ole !
11-07-2016 17:59
rit 15...
11-07-2016 18:15
Als hij zijn vorm terug krijgt is het gewoon een top 10 kandidaat (in het algemeen, niet meer in deze tour natuurlijk). Dan heeft die in de meeste ontsnappingen een geweldig voordeel op zijn medevluchters. Er zijn er dan niet veel die hem zullen kunnen verslaan in de bergen.
11-07-2016 18:19
dat gezeur over winnaarsmentaliteit ook altijd... het is gewoon een klasbak en ook mentaal supersterk, op zo'n jonge leeftijd is dat echt wel bijzonder vind ik
11-07-2016 19:00
Meer, meer, meer! Zie je, zo kan het ook! :) Zou hij morgen niet gewoon stiekem meegaan met de ontsnapping? Net als gisteren begint het bergop en zit nog een 3* pukkeltje in de finale. Is dit geen ideale rit voor hem? Leuke site trouwens, ook voor een beginnend wielerliefhebber als ik ;)
11-07-2016 19:08
Poels zal ook een winnaar zijn wanneer hij stopt de zoveelste knecht te zijn van Froome. Als je hier een beetje de commentaren leest, is duidelijk dat ik hem hier al lang van voor zijn LBL als één van de beste klimmers van het peloton aanzie. Enkel Froome en Quintana zijn echt beter.

Gesink dan weer was een winnaar, maar nu al lang niet meer (wegens allerlei gekende redenen).

En een winnaar zijn heeft niet enkel met winnaarsmentaliteit te maken. Dit hebben meerdere wielrenners maar daarom ben je niet noodzakelijk een echte afwerker. Hiervoor spelen veel meer zaken een rol.
12-07-2016 08:35
Je heb niks aan de juiste winnaarsmentaliteit wanneer je er simpelweg de benen niet voor heb.
12-07-2016 09:28
tom, de churandi van het wielrennen!
12-07-2016 10:37
Heel slim en bekeken gereden. Niet te veel werk doen, niet meteen op tempo versnellingen reageren en dan op het juiste moment gaan, meteen een gat slaan en heel sterk de laatste klim oprijden.
De eerste 7-8 km vd klim verloor die op de kopmannen die achter hem zaten ook niet zo veel, pas toen die elkaar gingen bestoken liep het verlies wat op, maar toen was de winst al binnen.
Hij oogde heel scherp en vastberaden. Ik sluit zelfs niet uit dat als ie met de grote mannen meegaat en deze om tijd en etappe winst gaan rijden ook een etappe kan winnen.
Slimmer lijkt het nog een paar keer in een ontsnapping mee te gaan, dan maakt ie uiteraard nog meer kans.

Reacties zijn gesloten.