Patxi Vila gaat de technische staf van Movistar versterken. Dat schrijft de Baskische krant El Diario Vasco. De Spanjaard was de laatste jaren coach bij BORA-hansgrohe, maar onlangs werd zijn vertrek bekendgemaakt.

Vila stond de laatste jaren mede aan de basis van de successen van BORA-hansgrohe, onder meer met Peter Sagan. Bij de Duitse WorldTour-formatie had de Spaanse oud-renner veel verantwoordelijkheden als coach en als ploegleider. Aan die samenwerking komt nu een einde, waarna BORA-hansgrohe de technische staf reeds uitbreidde met ploegleider Jean-Pierre Heynderickx. De Oost-Vlaming komt over van Dimension Data.
Movistar lijkt nu naar de hand van Vila te dingen. Als renner reed de inmiddels 44-jarige Spanjaard begin jaren 2000 al enkele seizoenen voor de ploeg, die toen nog als iBanesto.com in het peloton acteerde.
2 Reacties
Edit redactie: Bedankt, is aangepast
Als hij maar de juiste adviezen geeft aan jongeren. Zal wel een vakman zijn, maar onderstaande blijft 'kleven'aan een goede renner een paar jaar terug:
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf06052008_037