Trek toont nieuwe Project One-ontwerpen in Tour
foto: Cor Vos
donderdag 6 juli 2023 om 07:49 Volg in Google

Trek toont nieuwe Project One-ontwerpen in Tour

Materiaalzone Trek heeft speciaal voor de Tour de France nieuwe ontwerpen van Project One gelanceerd. Dit jaar rijden alle coureurs van Trek-Lidl op een unieke fiets, met een nieuwe kleurstelling.

De ontwerpen behoren tot de zogenaamde ICON-lijn van Trek’s Project One, het personaliseringsprogramma van de Amerikaanse fietsfabrikant. Op dit moment rijdt de mannenploeg op de nieuwe ontwerpen in de Tour de France, terwijl de dames er tijdens de Tour de France Femmes ook gebruik van gaan maken.

De verschillende kleurstellingen zijn ook verkrijgbaar voor de consument, op de Émonda SLR en de Madone SLR. De verschillende ontwerpen zijn handgemaakt met een gepersonaliseerd lakproces, waardoor volgens Trek organische ontwerpen en patronen ontstaan die niet een op een na te maken zijn. Ieder frame is hierdoor dus uniek.


Benieuwd naar Project One? In de zomergids van RIDE Magazine lees je een uitgebreide reportage over het customisatieprogramma en de totstandkoming van de verschillende ontwerpen.


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie
1 Reacties
06-07-2023 08:10
Volgens mij zag ik dit al een hele tijd geleden bij de dealer. Best leuk voor mensen die framekleur belangrijk vinden. Die van Simmons is natuurlijk tof. Wel zou ik mensen aanraden iets te nemen wat op jezelf aansluit: een vadsige bierbuik op een goud Frame met in robijn TREK kan lullig uitpakken in echt zonlicht.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.