Vuelta 2015: Volg hier de vierde etappe
Vandaag gaat de Vuelta a EspaƱa verder met een rit over ruim tweehonderd kilometer van Estepona naar Vejer de la Frontera. Wordt het vandaag een snelle klimmer die met de bloemen gaat lopen of zal een sterke sprinter de handen in de lucht mogen steken? Wint er een type zoals Joaquim Rodriguez of mag Peter Sagan weer juichen?
Het peloton verkeerd nog altijd in het uiterste zuiden van Spanje en de renners mogen dan ook rekenen op temperaturen van tegen de dertig graden. De rit is lange tijd relatief vlak, maar eindigt spectaculair. De laatste vier kilometer kent een lastig klimmetje en ook nog een oplopende aankomst. Volg hier het verloop van de etappe opĀ WielerFlits.
De renners vertrekken vandaag om iets over half één. De aankomst wordt verwacht tussen half zes en zes uur. Eurosport start de uitzending om kwart voor vier. Sporza begint om vier uur. De wedstrijd is ook te volgen via NOS.nl.


Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcoursinformatie etappeĀ 4
Twitter organisatie
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Sporza)
grapje
Valverde of Purito
Off topic: vandaag wordt ook de Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sĆØvres, Vienne gereden. Is dat de langste naam voor een wielerkoers? Of zijn er nog langere namen?