Volg hier La Drôme Classic 2016
Waar in België het openingsweekend op de rol staat, wordt iets zuidelijker ook een weekend verreden met twee eendagskoersen. Gisteren wist Petr Vakoc te winnen in de Classic Sud Ardèche. Wie grijpt vandaag de bloemen in La Drôme Classic (1.1) en volgt Samuel Dumoulin op? Volg het hier op WielerFlits.
La Drôme Classic kent een lastige, heuvelachtige slotfase. Afgelopen seizoen wist sprinter Dumoulin met een voorsprong de finish te overschrijden. Start (11.10 uur) en finish (tussen 16.00 en 16.40) zijn in Livron, daartussen ligt 203,8 kilometer asfalt de renners te wachten.
Er doen negen Nederlanders mee in Frankrijk. Roompot Oranje Peloton stuurt een zestal, Stef Clement (IAM Cycling), Sam Oomen (Giant-Alpecin) en Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert) zouden het Hollandse gezelschap completeren. Ware het niet dat Clement toch niet aan de start kwam.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (DirectVelo)
Om te reageren moet je ingelogd zijn.