zaterdag 4 juni 2016 om 12:57
•
Volg in Google
Volg hier de tweede etappe in de Boucles de la Mayenne 2016
In de Boucles de la Mayenne staat op de voorlaatste dag de lastigste rit op het programma. De 182 kilometer lange etappe van Laval naar Villaines-la-Juhel kent een heuvelachtig finishcircuit, dat vier keer bedwongen moet worden. Wie doet een aanval op de leiderstrui van Bryan Coquard?
Het peloton begint om 13.00 uur aan de tweede etappe. De aankomst wordt rond half zes verwacht. De koers is niet live op tv te zien, maar wel te volgen via een liveticker van Directvelo.Links
Officiële website
Parcours
Deelnemerslijst
Liveticker (Directvelo)
komt als eerst boven op de col:
14h31
Résultat du premier GPM :
1. Mathieu VAN DER POEL (Beobank-Corendon)
2. Joris NIEUWENHUIS (Rabobank Development Team)
3. Daniel HOELGAARD (FDJ)
4. Eliot LIETAER (Topsport Vlaanderen - Baloise)
14h32
Rappel de la composition du groupe de tête : Kévin LEDANOIS (Fortunéo - Vital Concept), Yann GUYOT (Armée de Terre), Mathieu VAN DER POEL (Beobank-Corendon), Joris NIEUWENHUIS (Rabobank Development Team), Daniel HOELGAARD (FDJ) et Eliot LIETAER (Topsport Vlaanderen - Baloise).
Mooie poging vdPoel in de kopgroep van de dag