Volg hier de Ronde van Vlaanderen 2015
Met de Ronde van Vlaanderen staat vandaag de hoogmis van het Vlaamse wielerjaar op het programma. Door het ontbreken van drievoudig winnaars Fabian Cancellara en Tom Boonen zullen veel renners deze 99e editie als de ideale kans zien om hun naam op de erelijst te krijgen. Wie komt er vanmiddag als winnaar over de streep in Oudenaarde? Bespreek hier het verloop van de wedstrijd.
Het startschot op de Grote Markt van Brugge wordt gegeven om 10.15 uur. Bij een gemiddelde snelheid van 45 km/u is de finish al om 16.22 uur. Volgens het langzaamste tijdschema (39 km/u) is de aankomst voorzien om kwart over vijf. Er moeten in totaal 264,2 kilometer worden afgelegd.
Ook de vrouwen rijden vandaag hun Ronde van Vlaanderen. Zij starten om 11 uur in Oudenaarde en finishen daar ongeveer vier uur later, na een afstand van 145 kilometer.
Op Sporza is de voorbeschouwing al om half 10 begonnen. De NOS begint de uitzending om 13.15 uur.
Links
Dat is de Belgische interpretatie van integraal zeker... Beetje een afgang als je groots overal aankondigt dat je het in zijn geheel gaat uitzenden eerlijk gezegd.
Zoals ik het lees gaan ze alleen tijdens het Journaal van 13u even naar de andere Belg.
Ik begrijp prima dat de heli's en het vliegtuig even moeten bijtanken, maar roeptoeter dan niet van te voren uitgebreid dat de hele Ronde wordt uitgezonden.
Dat integraal uitzenden is leuk trouwens, maar tot het een-na-laatste rondje gebeurt er toch niets. Daarna is het echter genieten.
Overigens hoop ik voor mij (en Purito) dat Pozzato na al onze posts over zijn terugkeer vandaag dan toch echt gaat bevestigen haha
Terpstra heeft dat voorvoegsel definitief verspeeld in België toen hij Wynants van de weg probeerde te duwen.
edit; en nu een of ander pre-olympisch programma? weten ze in Belgie niet wat het woord integraal betekend?
Het beste is: De eerste 1,5 uur v.d. koers.
En vervolgens rond 14/14.5 weer live.
@DerPantzerwagen
Zoals je kunt lezen, gaat het klagen over het niet waarmaken van de aankondiging vooraf om de hele koers uit te zenden. Nuance, kent u dat?
wielerliefhebbers blij maken met een dooie mus. mag ik daar alsjeblieft iets van zeggen? ze komen gewoon niet na wat ze ons beloofd hebben. ik vind het schandalig!