zaterdag 1 oktober 2016 om 10:35
•
Volg in Google
Volg hier de Ronde van Lombardije 2016
Vandaag staat met de Ronde van Lombardije het laatste monument van het wielerseizoen op het programma. Dít is waar iedere renner met klimmersbenen de afgelopen weken naar uit heeft gekeken, zeker gezien het vlakke wereldkampioenschap.
De Koers van de Vallende Bladeren is dit seizoen zwaarder dan normaal. Het parcours bevat maar liefst 4400 hoogtemeters. Na 241 kilometer ligt de aankomst weer eens in Bergamo. Wie gaat hier winnen?De wedstrijd begint om 10:50. Rond vijf uur wordt de opvolger van Vincenzo Nibali (die zelf niet meedoet) bekend. De koers is te volgen via Sporza (vanaf 14:25), de NOS (vanaf 15:10) en Eurosport (vanaf 15:45). Bespreek hier het verloop van Il Lombardia.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcours
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Twitter)
Ik heb geklopt toen: 2 seconden. Te verwaarlozen kortom.
Kort samengevat :
De situatie op 51 kilometer van de streep: Caruso heeft 1’22” voorsprong op Molard. De achtervolgende groep met Gesink volgt op 2’15”, het peloton op 3 minuten.
En iets daarvoor : De strijd barst los
Chaves gaat op zoek naar Bardet. De strijd is nu helemaal losgebarsten, het is zoeken wie waar zit. Gesink, Rosa, De la Cruz, Villella en Latour hebben in ieder geval Mamykin bijgehaald.
Edit: nooit op GPS vertrouwen, vergeet wat hierboven staat.
De vier zijn weg. Volgens mij is het gat al 1 minuut.
12 km