Volg hier de derde etappe in de Vuelta a Castilla y Leon
vrijdag 15 april 2011 om 12:26

Volg hier de derde etappe in de Vuelta a Castilla y Leon

De Vuelta Castilla y Leon is vrijdag toe aan de derde etappe. Na twee sprintzeges van de Spanjaard Ventoso in vlakke etappes staat er vandaag een bergrit op het programma. In de 157 kilometer lange koninginnerit van Benavente naar Laguna de los Peces zijn zowel de Alto del Peñón als de aankomst bovenop Laguna de Peces van de eerste categorie. De aankomst wordt verwacht tussen 16:45 en 17:15. Bespreek hier het verloop van de etappe.

Links
Deelnemerslijst
Parcours
Profiel

Liveticker (Biciciclismo)
Livestream (RTVCYL)

vrijdag 16 april 2010 om 12:09

Volg hier de derde etappe in de Vuelta a Castilla y León

De derde etappe in de Ronde van Castillië en Leon brengt de renners vandaag van León, de hoofdstad van de gelijknamige provincie, naar Ponferrada, alwaar de streep getrokken is boven op de Alto del Morredero. Geen spek naar de bek van klassementsleider Theo Bos dus, waardoor er vooral zal gekeken worden naar Alberto Contador en zijn uitdagers. Bespreek hier het verloop van de 158,8 kilometer lange etappe.

(meer…)

woensdag 25 maart 2009 om 14:16

Volg hier de derde etappe in de Vuelta a Castilla y León

Levi Leipheimer was gisteren de snelste in de tijdrit en start in de leiderstrui. Het peloton is rustig begonnen en de finish wordt verwacht rond 16.30. De renners krijgen nu al een opwarmertje voor de koniginnerit in de volgende etappe. Er wordt van Sahagûn naar Estacion de San Isidro gereden waarbij de eerste 142 kilometer vlak zijn. Vanaf kilometer 142 gaat het bijna nog alleen maar omhoog en er wordt 14 kilometer later gefinisht op 1520 meter hoogte.

(meer…)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster

Om te reageren moet je ingelogd zijn.