Volg hier de derde etappe in de Tour of Britain

foto: Sirotti
Na de zege van Mark Renshaw gisteren, gaat de rit in Wales van Newton naar The Tumble vandaag de hele dag op en af. In de beginfase zijn er drie heuvels die meetellen voor het bergklassement. Het venijn zit hem echter in de staart. De finish ligt op The Tumble, een beklimming van eerste categorie. Deze is 4,1 kilometer lang. De renners mogen echt aan de bak, want het gemiddelde stijgingspercentage is negen procent. Hier kunnen voor het eerst echte verschillen in het klassement gemaakt worden.
De start is geweest om 12:00. De aankomst wordt rond 17:00 verwacht. De wedstrijd wordt niet in Nederland uitgezonden. Bespreek hier het verloop van de koers.
Links:
Officiële site
Deelnemerslijst
Voorbeschouwing
Liveticker
Volg hier de derde etappe in de Tour of Britain

De derde etappe in de Tour of Britain gaat van Jedburgh naar Dumfries over een afstand van 153 kilometer. Onze landgenoot Boy van Poppel (UnitedHealthcare) gaat aan de leiding in het algemeen klassement. De finish wordt verwacht rond vier uur. De wedstrijd is vanaf 14.45 te bekijken op Eurosport. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Volg hier de derde etappe in de Tour of Britain
Na een onvoorzien dagje rust verzamelt het peloton in Stoke-on-Trent voor de derde etappe in de Tour of Britain. Onderweg in de slechts 140 kilometer lange rit wachten de renners drie hellingen, maar gelukkig voor de sprinters die liggen vrij ver van de streep. Rond 15u wordt er dus in principe gesprint voor de zege. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Volg hier de derde etappe in de Tour of Britain
Aan de andere kans van het Kanaal zijn de renners vandaag toe aan de derde etappe in de Ronde van Groot-Brittannië. Helemaal op het einde daarvan krijgen de renners de Constitution Hill, een beklimming van eerste categorie voor de wielen geschoven, die een massasprint zou moeten kunnen verhinderen. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.