Tour 2015: Volg hier de vijfde etappe
De Tour de France gaat vandaag verder met de eerste etappe van deze editie die volledig over Frans grondgebied voert. De officiële start van de 189,5 kilometer lange rit vindt om precies 13.00 uur plaats in Arras. De aankomst in Amiens wordt verwacht tussen vijf uur en half zes.
De vijfde etappe staat eigenlijk te boek als een echte sprintersrit, maar regen en wind onderweg kunnen wel eens voor een ander scenario gaan zorgen. Op grote delen van het parcours staat de wind vol op de kant, waardoor het peloton zomaar in waaiers uiteen kan worden getrokken.
De streep voor de tussensprint is na 90,5 kilometer getrokken in Rancourt. Voor de bergtrui zijn vandaag geen punten te verdienen.
Op zowel de NOS, Sporza als Eurosport zijn vanaf ongeveer 14.15 uur live beelden te zien van de vijfde etappe.

Links:
Voorbeschouwing etappe 5
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcours
Liveticker (NOS)
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Sporza)
Livestream (NPO)
GPS-data Tour de France (organisatie, bèta-versie)
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Lijkt mij duidelijk dat jij en ik dan gewoon een andere voorkeur hebben. Ik heb het namelijk niet zo op emotionele commentatoren.
is dat de commentator van Eurosport van een paar jaar geleden?
vond dat iig de beste commentator , sinds hij weg is luister ik niet meer naar Eurosport
Ja, dat was Berkhout.
Edit, nee
Dat is toch prima. Voor Kruijswijk, Kelderman en ten Dam is het nut om risico's te nemen al lang verdwenen en Gesink zit niet geïsoleerd.