Giro 2015: Volg hier de zestiende etappe
Vandaag gaat de Giro d’Italia de slotweek in. En het begint gelijk met een loodzware etappe met vijf bergen. Het toppunt van de rit ligt op 35 kilometer van het einde, wanneer het hoogste punt van de Mortirolo bereikt wordt. Gaan de klassementsrenners op deze mythische berg (12,8 kilometer aan 10,9%) al oorlog maken?
Naast de Mortirolo staan ook de Campo Carlo Magno, de Passo del Tonnale en tweemaal de beklimming naar Aprica op het programma in de 177 kilometer lange rit. Bespreek hier het verloop.
De wedstrijd wordt om vijf voor twaalf op gang geschoten. De aankomst wordt verwacht tussen tien voor vijf en tien over half zes. Sporza zendt de koers vanaf half twee uit op één. Eurosport begint om kwart over twee met de uitzending.

Links:
Voorbeschouwing
Informatie parcours
Deelnemerslijst
Liveticker (Sporza)
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Nusport)
Kruiswijk lift mooi mee en kan enorm goede zaken doen voor het ak
Contador is ook even briljant bezig nu. Al kun je dit allemaal later terug moeten betalen.