Mislopen van ritzege doet pijn bij Michal Kwiatkowski: “Een oude man die huilt als baby”
donderdag 18 juli 2024 om 19:15 Volg in Google

Mislopen van ritzege doet pijn bij Michal Kwiatkowski: “Een oude man die huilt als baby”

Michal Kwiatkowski had donderdag de kans op voor de derde keer in zijn carrière een rit in de Tour de France te winnen. In een sprint met Mattéo Vercher en Victor Campenaerts eindigde hij uiteindelijk echter als derde. En dat deed pijn bij de Pool.

“Dit is een resultaat dat moeilijk te slikken is”, schrijft Kwiatkowski op Twitter. “Maar ik heb alles gegeven. Dit is een van de dagen waarop de Tour de France je vernietigende emoties bezorgt. Ik ben een oude man die huilt als een baby.”

Bij de tekst plaatste de 34-jarige renner een foto van zichzelf waarop hij een VocSnor-haarband draagt. VocSnor is de bijnaam van Victor Campenaerts, de man die hem versloeg in Barcelonnette. “Gefeliciteerd, Victor Campenaerts”, sluit Kwiat sportief af.

Geplaatst als onderdeel van: Tour 2024: Zo blikken verschillende Belgen en Nederlanders terug op hun drieweekse


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie

Om te reageren moet je ingelogd zijn.