Wout van Aert geniet op de fiets met volle teugen van Italiaanse Alpen
Foto: Strava Wout van Aert
donderdag 16 juli 2026 om 10:38 Volg in Google

Wout van Aert geniet op de fiets met volle teugen van Italiaanse Alpen

Voor het eerst in acht jaar is Wout van Aert niet aanwezig in de Tour de France, maar de Belg is inmiddels weer in volle voorbereiding op zijn volgende hoofddoelen van 2026. De coureur vertoeft momenteel in het Italiaanse Livigno. Dat Van Aert het erg naar zijn zin heeft in deze omgeving, bewijzen enkele beelden op Strava.

Van Aert werkte woensdag een trainingsrit af van net geen 105 kilometer, met onderweg een zeer pittige beklimming over onverharde wegen. We zien de renner van Visma | Lease a Bike met een brede glimlach een echt geitenpad – bezaaid met losse steentjes – trotseren. Van Aert genoot verder met volle teugen van de prachtige vergezichten en bergtoppen.

Op hoogtestage in het Italiaanse Livigno stoomt Van Aert zich deze weken klaar voor zijn eerstvolgende wedstrijd: dat is de Vuelta a España. De laatste grote ronde van het seizoen begint op 22 augustus met een tijdrit in Monaco.

Klaarstomen voor Vuelta en WK
In de Vuelta gaat Van Aert op jacht naar ritoverwinningen, maar de drieweekse ronde is voor de 31-jarige klassiekerspecialist ook de ideale voorbereidingskoers op de wereldkampioenschappen wielrennen in het Canadese Montréal.

In Montréal krijgt hij een parcours naar zijn mogelijkheden voorgeschoteld, al zal hij wel moeten afrekenen met sterke concurrenten, waaronder de huidige wereldkampioen en topfavoriet Tadej Pogacar en Mathieu van der Poel. Binnen de Belgische ploeg zal Van Aert ook rekening moeten houden met Remco Evenepoel.


Pre-order onze nieuwe Najaarsgids
13 Reacties
16-07-2026 11:26
Trine geniet ook met volle teugen van dat Wout nu in de Italiaanse Alpen fietst
    16-07-2026 11:44
    Trine krijgt evengoed een huilende echtgenoot terug straks.
    On: Ik zou zeggen: langzaam opstarten (qua successen), op de valreep toch nog een ritje in de Vuelta en dan bij verrassing en tegen alle verwachtingen in WK.
    Och, wat droom ik vaak mooie dromen voor Wout.
    16-07-2026 12:10
    Ja, loopt veel beter nu zonder van Aert, dat is duidelijk. Benieuwd ook welke Visma Pogacar gaat lossen op Montmartre voor een bijkomende eerreddende prestigieuze ritzege in de best bekeken rit van de Tour.
    16-07-2026 13:09
    Ze hebben toch al een ritzege?
    16-07-2026 13:38
    Je zal hier maar weken aan een stuk staan roepen dat Visma van Aert beter kwijt dan rijk is, gesteund door sterke commentatoren als Trine (Trina voor de vrienden, de vrouw van Vingegaard), Monsieur 61% en een zekere Brian. Om dan tijdens de Tour te moeten vaststellen dat er niemand is die WVA's rol kan overnemen. Ik denk dat we mogen stellen dat er heel wat minder energie, levendigheid en drive uitgaat van Visma tot nu toe in deze Tour. Het team mist dan ook zijn hart en ziel, zijn leider, zijn ultieme teamplayer. Dat zie je en dat voel je. En dan heb je je als anti-supporter wel serieus belachelijk gemaakt. Maar goed; één van de grootste dopinggebruikers ooit is het toch met je eens (volgens jou).
    16-07-2026 13:44
    Wat een aangrijpende hommage......
    16-07-2026 14:10
    Keerborstel, Daar ben ik het nog steeds mee eens.
    Jij niet heb ik op één of andere manier het gevoel. Of wel?
    Maar ik wil je ook wel gelijk geven hoor. Met Wout erbij stond Jonas in het geel en had Wout al 3 ritzeges op zak. Ook goed
    16-07-2026 15:24
    Oké dan. Jonas op 1 minuut van het geel en Wout 2 ritzeges. Meet you half way (=engels bear)
    16-07-2026 16:35
    Jij je zin. Met Wout hetzelfde resultaat zoals het nu is. Zo is het wél goed toch?
    16-07-2026 16:40
    Volgens jou zou Visma er nu beter moeten voorstaan als met Wout hé Attenoje. Gaat goed; die Wout-bash stelling van jou.
16-07-2026 11:49
Zo te zien heeft hij op foto wel de verkeerde afslag genomen ;). Pogi is straks in de Vuelta in sommige etappes nog meer op zijn hoede voor Wouter dan voor Jonas in deze gehele Tour.
16-07-2026 13:33
Je ziet dat ook echt ja, teugen vol joh!
16-07-2026 14:02
Worden jullie het niet eens zat om steeds uit een uit het verband gerukte opmerking / een zin los van de context en de gestelde vraag te blijven aanhalen? Ik vind de opmerking van Vingegaard wel goed over supporters. Wees supporter van iemand en heb respect voor de tegenstand van de anderen. Dankzij de tegenstand is er een koers, geen ruzie/oorlog of wat dan ook, koers.

Reacties zijn gesloten.