Wielertenues 2021: Bahrain Victorious en B&B Hotels geven nieuwe tenues vrij
foto: Bahrain Victorious
maandag 21 december 2020 om 12:33

Wielertenues 2021: Bahrain Victorious en B&B Hotels geven nieuwe tenues vrij

Team Bahrain-McLaren, dat vanaf volgend jaar door het leven gaat als Bahrain Victorious, heeft het tenue voor aankomend seizoen gepresenteerd. Wout Poels en kompanen rijden komend seizoen in een overwegend rood shirt met een zwarte broek.

De WorldTour-ploeg kiest in haar nieuwste design voor zwart en rood als hoofdkleuren. Bahrain Victorious en Bapco (Bahrain Petroleum Company) staan groot op het shirt, waar nog wat oranje accenten op zijn aangebracht. De mouwboorden zijn lichtblauw.


Bijna tegelijkertijd heeft ook B&B Hotels haar tenue voor het aankomende seizoen vrijgegeven. De Franse ploeg houdt vast aan haar huidige ploegkleuren, maar het shirt is van een kunstzinnige update voorzien door ontwerper Franz-Renan Joly.

Pierre Rolland is alvast enthousiast. Hij noemt zijn nieuwe wielerkloffie het zijn mooiste tenue dat hij ooit heeft gedragen.

Overzicht: Wielertenues 2021

RIDE Magazine
15 Reacties
21-12-2020 12:38
Mooie duurzame plaat erbij, op naar de toekomst!
21-12-2020 12:48
sorry fundamentele sponsor problemen, niet mijn team :)
21-12-2020 13:14
Zonde van Bahrain, was wel fan van hun kleurrijke outfit dit seizoen.
Erg makkelijk herkenbaar ook.
Dit tenue ziet er toch een stuk minder uit, en die zwarte vegen op het shirt lijkt wel alsof ze in Paint zijn uitgeschoven met hun muis tijdens het inkleuren van de broek.

Dat shirt van B&B vind ik ook maar niets, maar het meest zorgwekkende van de zaak is dat Pierre Rolland niet eens (zo hard) liegt als hij zegt dat dit zijn mooiste wielershirtje ooit was. Enkel dat oude shirtje van Europcar was (iets) minder erg.
    21-12-2020 13:24
    Denk dat het olievlekken zijn op dat shirt, jappe. De jaknikker op de achtergrond heeft het er op gespuugd.
21-12-2020 13:26
Bahrein: 7-
B&B: 8
21-12-2020 13:38
Bahrain geef ik een mager zesje, Het tenue van dit jaar vond ik erg mooi maar als de sponsor vertrekt dan ook diens kleur, jammer maar helaas.

B & B is een 6,5, Kunstzinning accent of niet het is gewoon saai.
    21-12-2020 14:55
    Wat is dan een shirt wat je niet saai vindt?
    21-12-2020 14:58
    Het shirt van Mapei vroeger bv.
    21-12-2020 15:48
    @SolitaryShell

    Ik geef in het stukje al aan dat ik het huidige shirt van Bahrein mooi vind dus dat beantwoord jouw vraag denk ik. Uit het verleden vind ik de shirts van Panasonic nog steeds erg mooi. Om precies te zijn de eerste Panasonic/Raleigh shirts.
21-12-2020 13:44
Je ploeg Bahrain Victorious noemen en je wielertenue voorstellen met olieboringen op de achtergrond.

Zelfs Poetin wordt jaloers van al die propaganda, ik bedoel marketing
21-12-2020 14:08
Heb wel eens betere presentatiefoto's gezien dan die van Bahrein, maar is niet mijn ploeg en zo te zien zijn ze ook niet heel duurzaam bezig daar.
    21-12-2020 16:00
    Naja in ieder geval duidelijk dat ze niet in dierproeven, walvisjacht, megastallen en het kappen van tropisch regenwoud zitten toch ;-)
21-12-2020 15:01
Ik vind dat B&B shirt vet! Wist overigens niet dat Sergio Ramos daar fietste?
21-12-2020 15:10
Vond die vorige Bahrein kleuren mooier. Dat oranje met lichtblauw. Alleen het scheve design was minder. Ze hebben dus het mindere behouden en het mooie veranderd. :(

B&B is niet verkeerd, leuk zelfs, maar niet mijn smaak met die tekeningen.
21-12-2020 15:13
Bahrein echt erg mooi geworden, op de blauwe bandjes na. B en B heb ik elke keer het idee dat het wasmiddel de kleuren heeft verbleekt.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine