Waarom Wout van Aert een ‘gekke bek’ trok als zegegebaar in Gullegem
foto: Cor Vos
zaterdag 4 januari 2025 om 19:25 Volg in Google

Waarom Wout van Aert een ‘gekke bek’ trok als zegegebaar in Gullegem

Wout van Aert kwam zaterdag als winnaar over de streep in de Superprestige Gullegem. De renner van Visma | Lease a Bike maakte daarbij een opvallend zegegebaar. Hij stak vier vingers in de lucht en trok vervolgens een ‘gekke bek’. Wat was het verhaal daarachter?

Beide gebaren waren bedoeld voor zijn zoontje Georges. De kleine Van Aert wordt vandaag vier jaar oud, dus de vier vingers in de lucht behoeven geen verdere uitleg. Van Aert stak echter ook zijn tong scheef uit de mond. “Altijd als Georges op de foto moet, trekt hij een ‘gekke bek’, zoals hij het zelf noemt”, legt Van Aert bij Het Nieuwsblad uit. “Daarom deed ik het eens vandaag, om hem op die manier te feliciteren met zijn verjaardag.”

“Ik had er zelf natuurlijk wel over nagedacht, maar ik had het niet tegen hem gezegd. Ik denk dat hij het misschien ook nog niet goed gezien heeft, dus ik hoop dat we het zo samen nog terug kunnen kijken.”


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
2 Reacties
05-01-2025 13:16
Koekoek!
05-01-2025 06:51
Gewoon menselijkheid, familie, mooi.

Reacties zijn gesloten.