Raúl García kaapt tijdritzege in extremis weg in Route d’Occitanie
De openingstijdrit in La Route d’Occitanie is gewonnen door Raúl García. De Spanjaard – die heel laat startte – bleef ploeggenoot Cristián Rodríguez en Sander De Pestel voor.
La Route d’Occitanie begon dit jaar met een heuvelachtige tijdrit van 10,7 kilometer. Onderweg lag een serieus klimmetje van een paar kilometer met niet al te steile hellingspercentages. Voor renners als Marijn van den Berg, die hier aan het vertrek stond, zou het net wat te veel zijn.
Aan het begin van de tijdrit noteerde de Duitser Anton Schiffer verrassend de eerste richttijd, waarna Dorian Godon er met moeite onder dook. De Fransman was een van de grootste kanshebbers voor de zege, maar werd nog gepasseerd door De Pestel en Rodríguez in het laatste uur.
Rodríguez dacht vervolgens met de zege aan de haal te gaan, maar werd toch nog voorbijgestoken door García, die als voorlaatste was begonnen. Voor Arkéa-B&B Hotels zal het niet zoveel uitmaken: zij hebben de nummers een en twee van woensdag in de ploeg.
Reacties zijn gesloten.