Het kan niet op voor Anna van der Breggen. Na olympisch kampioene is ze nu ook Europees kampioene. “Mijn seizoen was al een droomseizoen”, glundert ze tegenover Cycling Pro. “Ik had alleen nog geen trui, maar nu wel!”
Van der Breggen versloeg Katarzyna Niewadoma, die normaal haar ploeggenote is bij Rabobank-Liv. “Katarzyna kwam met een erg sterke versnelling aan het begin van de klim”, vertelt ze. “Dat is ook waar ze goed in is. Ik wist daarna dat ik in haar wiel moest blijven.”
Dat lukte. Van der Breggen nam vervolgens snel de kop over. “Ik wilde het tempo hoog houden”, legt ze uit. “Ik weet dat ik goed kan herstellen, ook als de snelheid hoog ligt. De sprint wordt dan lastiger voor de rest.” Dat bleek ook: Van der Breggen begon de sprint vanaf de kop en hield knap stand.
8 Reacties
Kan zij fijn de winter mee in. Knap gedaan!
Niks de winter in, het WK staat ook nog op de hitlist.
Ze was de beste in een sprint waarbij het melkzuur van het scherm afspatte, goed teamwerk ook van de rest.
Nu nog een hoed!
edit redactie: niet doen
Heeft ze geen mooie gouden accentjes zoals Greg op fiets en kleding?
@paul
Zou ik niet doen. Bij sommigen spatten er nu al melkachtige substanties van het scherm ;-)
Mooi gedaan idd, nu nog WK en dan heeft ze toch echt wel een zeldzame combi
Ze heeft nu al een zeldzame combi……