Unibet Rose Rockets ontvangt ook wildcard voor E3 Saxo Classic
De ploegen die op vrijdag 27 maart meedoen aan de E3 Saxo Classic, zijn bekend. Unibet Rose Rockets heeft een wildcard ontvangen voor de WorldTour-eendaagse.
Naast de achttien WorldTeams zijn Pinarello-Q36.5, Tudor en Cofidis vanwege hun prestaties in 2025 zeker van een uitnodiging voor alle WorldTour-wedstrijden. Terwijl Pinarello-Q36.5 en Tudor ook daadwerkelijk meedoen aan de E3 Saxo Classic, heeft Cofidis besloten om de invitatie af te slaan. De overgebleven vier wildcards gaan naar Flanders-Baloise, Burgos-Burpellet BH, TotalEnergies en dus Unibet Rose Rockets, laat Seppe Seynhaeve van het organisatiecomité weten bij Het Nieuwsblad.
Druk voorjaar voor Unibet Rose Rockets
Voor Unibet Rose Rockets zal het de eerste keer zijn dat ze deelnemen aan de E3 Saxo Classic. De Franse ploeg met Nederlandse roots ontving voor komend voorjaar al de nodige uitnodigingen. Zo zullen ze starten in de Omloop Het Nieuwsblad, Kuurne-Brussel-Kuurne, Strade Bianche, Milaan-San Remo, In Flanders Fields. From Middelkerke to Wevelgem (de nieuwe naam voor Gent-Wevelgem), Dwars door Vlaanderen, de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix, Amstel Gold Race en Waalse Pijl.
In Luik-Bastenaken-Luik zullen we de Rockets niet zien, terwijl we – voor later dit jaar – ook naast een wildcard grepen voor de Tour de France. Ze mogen wel hun opwachting maken in de Giro d’Italia.
ProTeams in E3 Saxo Classic (vrijdag 27 maart):
Pinarello-Q36.5
Tudor
Flanders-Baloise
Burgos-Burpellet
TotalEnergies
Unibet Rose Rockets
Reacties zijn gesloten.