Eerste tips voor Vuelta a España 2026 en Tour de France Femmes zorgt voor ontwikkelingen
Podcast De Tour de France Femmes krijgt komend weekend in Nederland een vervolg. In Etten-Leur staat het Na-Tourcriterium aldaar vooral in het teken van de toppers uit het vrouwenpeloton. Dat heeft voor een groot deel te maken met het feit dat de Vuelta a España voor de deur staat. En wat doen toppers als Mathieu van der Poel en Jonas Vingegaard dit najaar? Welke ontwikkelingen zijn er op de transfermarkt? Je hoort het in de nieuwe aflevering van de Wielerflits Podcast!
Na de Ronde van Frankrijk voor mannen en de Tour de France Femmes pikken verslaggevers Nick Doup en Youri IJnsen de reguliere afleveringen van de Wielerflits Podcast weer op. Ze blikken nog eventjes terug op de vrouwen-Tour, waar komend weekend een heus Na-Tourcriterium op volgt in Etten-Leur. Daar smeden ze plannen om dat de komende jaren zo te houden. Daarnaast behandelen onze mannen ook de programma’s van de grote vijf (of zes, maar net hoe je het bekijkt) bij de mannen voor de komende weken.
Ook voorzien ze onze luisteraars van een update op de transfermarkt, waar vooral de kleinere ploegen bedrijvig zijn. Maar ook bij andere teams komt het langzaam los en lijkt Jayco AlUla de toekomst gewaarborgd te hebben. Ook blikken we alvast vooruit naar de Ronde van Spanje die volgend weekend van start gaat in Monaco. Er zijn nog veel vraagtekens wat betreft de deelnemers, maar het staat wel vast dat de Alpecin Barbershop er naartoe gaat. Daarnaast hoor je de eerst tips voor Wielerflits Ploegleider!
Luister hierboven naar de podcast en abonneer je via je favoriete podcast-app.
iTunes
Spotify
RSS-feed
Om te reageren moet je ingelogd zijn.