Tour Femmes 2025: VolkerWessels maakt als eerste ploeg selectie bekend
foto: Cor Vos
woensdag 16 juli 2025 om 14:53

Tour Femmes 2025: VolkerWessels maakt als eerste ploeg selectie bekend

Terwijl de Tour de France voor mannen vordert, komt ook de start van de Tour de France Femmes (26 juli – 3 augustus) steeds dichterbij. Bij VolkerWessels zijn ze er al helemaal klaar voor. De Nederlandse ploeg heeft als eerste team de selectie bekendgemaakt voor de negendaagse rittenkoers in Frankrijk.

VolkerWessels beschikt niet direct over een kanshebber voor het eindpodium, maar heeft wel verschillende rensters die goed in vorm zijn. Zo noteerde Eline Jansen recentelijk korte klasseringen in de Ronde van Catalonië en de Tour Féminin International des Pyrénées. In die laatste ronde werd ze tweede in de openingsrit, één plekje voor haar Belgische ploeggenote Margot Vanpachtenbeke, ook een van de sterkhouders in de Tourselectie van VolkerWessels.

Vanpachtenbeke’s landgenoot Valerie Demey, Maud Rijnbeek, Laura Molenaar, rasaanvaller Anneke Dijkstra en de ervaren Lonneke Uneken zijn er ook bij.


Wielerflits Magazine is jouw Tour Femmes-gids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Femmes Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France Femmes en de Tour voor mannen, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Nienke Vinke, unieke fotografie uit het vr0uwenpeloton, Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor en nog veel meer!

Bestel de Zomergids
Tour de France Poster