zaterdag 14 juli 2018 om 19:22
Tour 2018: Geblesseerde Tony Martin stapt niet meer op
Tony Martin is de volgende opgever in de Tour de France. Der Panzerwagen kwam in de achtste etappe ten val en liep daarbij een breuk op in zijn wervelkolom. Dat maakt het voor hem onmogelijk om verder te rijden.
Martin moest vol in de remmen toen er voor hem gevallen werd in het peloton op zeventien kilometer van de finish. De Duitser vloog over zijn stuur en smakte hard tegen het asfalt. Hij reed de etappe naar Amiens nog wel uit en eindigde op de 170e en laatste plaats.#TDF2018 Unfortunately @tonymartin85 won‘t start tomorrow in stage 9. A spinal fracture (vertebral compression fracture) makes it impossible to continue @LeTour. Speedy recovery, #panzerwagen! #raceasafamily
— Team KATUSHA ALPECIN (@katushacycling) 14 juli 2018
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.