•
zaterdag 1 juli 2017 om 18:57
Tour 2017: Ion Izagirre (Bahrain Merida) geeft op na crash
Naast Alejandro Valverde heeft ook Ion Izagirre de openingstijdrit van de Tour de France niet uitgereden. De Spanjaard van Bahrain Merida is ten val gekomen. Dat gebeurde in dezelfde bocht als waar Valverde crashte.
Continúan las malas noticias desde @LeTour
Jon Izaguirre también abandona la carrera por una caída en la misma curva que @alejanvalverde 😡😡— Joaquim Rodríguez (@PuritoRodriguez) July 1, 2017
Later meer
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
2 uitvallers 2x bij scorito in mijn team. Heb ook trentin maar niet geselecteerd voor vandaag
On: In die bocht hadden gewoon kussens oid moeten staan. Ze hadden kunnen weten dat met die witte strepen en die bocht renners konden vallen.
Hoe lang volg je de Tour al? Als je moeite hebt met de keuze van de Franse regisseur kun je de komende weken beter naar de radio luisteren. Het is een Franse koers over Franse wegen , die vooral door Franse steden en dorpen wordt betaald in ruil voor een doorkomst of etappeplaats. Franse coureurs worden daarom nadrukkelijk in beeld gebracht, want daarmee wordt het Franse kijkersvolk een dienst bewezen. Aan de rest van Europa hebben de Fransen al jaren lak en niet alleen in de televisie-verslaglegging. Nee, dan zijn we hier in Nederland veel beter af met Dione en Herman....!