Orica-GreenEDGE heeft haar huiswerk gedaan. De negen renners voor de Tour de France zijn bekend en daarbij mag de winnaar van Parijs-Roubaix niet ontbreken. De kans is echter groot dat Mathew Hayman vaak in dienst moet rijden.
Daarnaast heeft de Australische formatie twee renners meegenomen die al eens de gele trui hebben gedragen in de Ronde van Frankrijk, te weten Simon Gerrans en Daryl Impey. Voor de lastige sprints is Michael Matthews de kopman, in de bergen beschikt men over Adam Yates en Ruben Plaza.
Selectie Orica-GreenEDGE voor de Tour de France 2016
Michael Albasini
Luke Durbridge
Simon Gerrans
Mathew Hayman
Daryl Impey
Chris Juul Jensen
Michael Matthews
Ruben Plaza
Adam Yates
Here it is, our @LeTour team for 2016. More: https://t.co/dK0TTQ6JbZ #TDF2016 #OGErocks pic.twitter.com/09QlUWdUD7
— ORICA-GreenEDGE (@ORICA_GreenEDGE) 27 juni 2016
28 Reacties
Yates zou het geel maar heel onverwacht pakken, die heeft na het eerste viaduct alleen nog Plaza over dan.
@BarcaNoord En Gerrans, Impey, Albasini, Matthews en Juul Jensen
Valt mee, als het echt moet zitten er best wel wat renners tussen die goed kunnen klimmen, al pakken ze meestal een bus. Impey, Gerrans en zelfs Matthews gaan redelijk makkelijk omhoog. En als het echt moet en ze dus de motivatie van de gele trui hebben Juul Jensen en Albasini ook wel.
Alblasini en Gerrans kunnen prima in heuveletappes uit de voeten dus Viaduct is wat overdreven
Is Yates de man die voor het klassement gaat rijden? of gaat dit gehele team voor etappes?
Dit is toch de ‘mindere’ Yates van de 2?
Ik zie Yates zomaar voor Barguil eindigen. Mogelijk ook een wat betere tijdrit en meer talent!
@Baggi0: het kwaliteitsverschil tussen de beide is echt heel erg klein, ze pieken alleen eigenlijk nooit tegelijk. Om de beurt zijn ze dus de beste van de twee.
Als er nou iemand voor de vlakke sprints gaat..is dat dan mattews? Of albasini
Matthews. Ze hebben volgens het bericht op hun site 3 beschermde renners: Yates, Gerrans en Matthews.
@Baggi0
Deze heeft geen last van Astma.
Er is geen mindere Yates. Ze zijn alleen zelden tegelijkertijd goed.
Edit: wat Hakkie zegt dus.
Bovendien heeft deze Yates vorig seizoen San Sebastian gewonnen
Het zou ook wat zijn als een ploeg als Orica zich volledig zou instellen op het hoogst onwaarschijnlijke scenario dat Yates het geel moet gaan verdedigen in de ritten die er toe doen. Prima selectie, alleen jammer dat Simon niet mee mag, dan was de balans in het team nog iets beter geweest.
Zou mooi zijn als matthews een etappe pakt! Wat wel lastig zal zijn met een sagan die gewoon sneller is
Vorig jaar gingen de broertjes nog voor tijdverlies in week1 (met de kasseienrit bijv), om later te proberen een etappe te pakken. Gaat Adam dit jaar wel voor een klassement?
Ik moet stiekem altijd wel een beetje hardop gniffelen als het hier weer eens gaag over “deze, of die andere uitgave?”
matthews ook in etappe 2 mee?
Matthew en Gerrans. … in een ploeg. Hmmm
Niks zo vervelend als een discussie waarin de broertjes Yates met elkaar vergeleken worden.
De ene is een geschorste pakhaas en de ander lijkt als een identieke druppel op hem, klaar.
RV : administratief gepruts, geen pakhaas perse. je insinuatie is op het randje (er over) van laster, dus iets genuanceerder aub.
mooi team, wat mij betreft geen echte verrassingen
Wat verwachten jullie van Matthews? Zou denk ik in verschillende etappes (2, 4, 5, 16) wel top 3
kunnen rijden, helaas achter Sagan.
Gaan Gerrans en Matthews elkaar weer lekker in de wielen rijden ? Daryl Impey de lachende derde in deze. Adam Yates op zijn Mollema’s meesluipen en aan blijven klampen bij de grote tenoren voor zijn top-10 notering.
BSP every stage?
ALs Mattews zn parijs-nice vorm terugvindt, kan het een leuke tour worden voor m