Alessandro De Marchi maakt komende week zijn rentree in het wielerpeloton in de GP Pino Cerami. De 29-jarige Italiaan van BMC kampte met een ontsteking in zijn achillespees, en staat daardoor al sinds Milaan-San Remo aan de kant.
De Marchi liep onder meer deelname aan de Giro d’Italia en de Tour de France mis. Aan TuttobiciWeb vertelde hij onlangs: “Je moet goed genezen, ik kan niets dwingen. In juli zou ik graag terugkeren in het peloton, al is het maar om het groepsgevoel en de wind in je gezicht. Dan is het doel om de start van de Vuelta te halen.”
Naast de GP Pino Cerami van woensdag, staat De Marchi ook op de voorlopige deelnemerslijst van de Tour de Wallonie. De Waalse rittenkoers wordt van 25 tot en met 29 juli verreden.
6 Reacties
AHA hier is hij. Hij leeft nog… Hopelijk haalt hij de Vuelta. Attractieve renner.
De koning van de ontsnapping, goed nieuws.
Zou mooi zijn als die de vuelta haalt , dan zit die gegarandeerd in mijn vuelta selectie , meestal een koopje
Goed nieuws. Meerwaarde voor de koers.
Als ie de Vuelta haalt dan ook gelijk als wisselkopman samen met Sanchez?
Schitterende coureur. Altijd driest ten aanval. Zou ik wel bij Lotto willen zien.