Laurens ten Dam heeft een nieuwe ploeg. Een dag nadat definitief duidelijk werd dat hij vertrekt bij LottoNL-Jumbo, meldde hij tegenover het Limburgse L1 dat de werkgever voor volgend jaar bekend is. Welke ploeg het wordt, is nog niet duidelijk.
“De afspraak is dat het team het nieuws bekend maakt”, liet Ten Dam weten, om er aan toe te voegen dat hij zijn hart heeft gevolgd. “Ik heb bij dit project een goed gevoel en ben heel blij met wat ik ga doen.”
Ten Dam hintte eerder al naar een Amerikaanse ploeg, maar houdt de kaken vooralsnog dus even op elkaar.
36 Reacties
Nou, Giant of iets anders ? Suikerziekte heeft ie niet toch ?
Ik heb het gevoel dat hij niet zomaar bij een ploeg ergens knecht gaat zijn. Misschien heeft hij ook wel een rol als ploegleider/trainer/renner
Giant zou kunnen, maar sluit ook niet uit dat hij voor een Amerikaanse (pro)continentale ploeg gaat koersen. Hij koerst graag in Amerika en heeft daar ook veel fans.
Rv: haha, geen maatje van Verschoor, nee.
Ik denk Giant, 2 jarig contract, waar hij Oomen gaat begeleiden. En nog 1x vol voor de tdf mag gaan.
Dus hij gaat voor een project? Dan gok ik op het катюша Global Cycling Project.
Mooi, t is um gegund.
Dat moet Vino4ever zijn.
Dit heeft geen enkele nieuws waarde.
Al nieuws over Kittel?
Jaartje cruisen bij Jo Piels
Dat zou wat zijn, haha.
Ik denk Cannondale of Giant..
Qhubeka! Ofhoe dat dan ook heet straks
Giant denk ik niet, ik gok op Cannondale of Dimension Data
Hij voelt zich er goed bij. Volgt zijn dromen en dat is mooi.
Lachen als het Astana is.
@RV
Me pa zei ook al, die gaat naar Vino
Heeft Roompot al plannen voor vakantieparken in de VS?
Ik denk dat het toch een Amerikaanse ploeg gaat worden. Die gaat zijn droom waarmaken
Giant en Cannondale zijn de enige logische ploegen van WorldTour denk ik. Giant nog het meest want die zoeken nog klimmers. Maar reken maar op een Amerikaanse ploeg, want hij heeft nogal een VS-fetish
Het kan net zo goed BMC of Trek worden. Bij Trek een hereniging met Mollema. Mollema kan de ondersteuning goed gebruiken voor de Tour. Ook Porte en Van Garderen zullen blij zijn met een renner als Ten Dam.
Ik hoop op giant of trek. Ben blij voor deze sympathies gast.
Top!
Gun hem een mooi ploeg, nu nog eens een mooi prijsje pakken.
w
Mooi project? Team Dimension Data?
Jelly Belly. Of Airgas.
Amerikaanse continentale ploegen betalen doorgaans meer dan continentale ploegen elders, kunnen over het algemeen toch een mooi programma rijden.
Airgas misschien, project met jonge gasten, op opa na dan, kunnen dan mogelijk een beter programma rijden ……..?