Sam Gaze en Pierre Latour stappen af in Vuelta: “Mijn lichaam is helemaal op”
foto: Cor Vos
zaterdag 2 september 2023 om 16:41

Sam Gaze en Pierre Latour stappen af in Vuelta: “Mijn lichaam is helemaal op”

De zware achtste etappe in de Vuelta a España kent tot dusver twee uitvallers. In het laatste koersuur werden de opgaves van Sam Gaze (Alpecin-Deceuninck) en Pierre Latour (TotalEnergies) gemeld.

De gloednieuwe winter-editie van RIDE Magazine is vanaf nu verkrijgbaar! Mathieu van der Poel staat op de cover. In ons magazine lees je een uitgebreid verhaal van 10 pagina's met dé smaakmaker van 2023. Bestel nu jouw exemplaar online voor slechts € 9,95. Wil je RIDE extra voordelig ontvangen? Neem dan nu een abonnement en ontvang 20% korting!

Gaze en Latour zijn de dertiende en veertiende uitvaller in deze Ronde van Spanje. Beide coureurs stonden in de onderste regionen van het algemeen klassement en waren niet helemaal fit.

Op sociale media heeft Gaze al van zich laten horen. “Ik ben extreem teleurgesteld”, aldus de Nieuw-Zeelander. “Ik hoopte te herstellen en meer te kunnen betekenen voor mijn team, maar mijn lichaam is helemaal leeg.”

RIDE Magazine