Salverda Bouw Ster van Zwolle stelt oud-wethouder aan als voorzitter
Gerrit Knol wordt de nieuwe voorzitter van het bestuur van de Salverda Bouw Ster van Zwolle. De Hasseltenaar, die in het verleden wethouder was van de gemeente Zwartewaterland, wil de Ster verder ontwikkelen. “Ik heb hier kennis gemaakt met een professionele organisatie. Daar lever ik graag een bijdrage aan”, zegt hij in een persbericht.
Knol krijgt als taak om de organisatie te structureren, het netwerk te onderhouden en het profileren van de Ster van Zwolle ’tot een organisatie die onder andere bijdraagt aan het vergroten van de vitaliteit van inwoners in Overijssel’, klinkt het. “De Ster is een merk en een wedstrijd op zich, als jaarlijkse seizoensopener. Dat gaan we ontwikkelen!”, aldus een enthousiaste Knol.
Het bestuur van de Salverda Bouw Ster van Zwolle heeft nog een nieuw lid in de persoon van Peter de Jong. De Zwollenaar wordt penningmeester. Harry Kanis (secretaris) en Gerben Kroeze (koersdirecteur) houden zich binnen het bestuur bezig met de wedstrijdtechnische zaken.
Reacties zijn gesloten.