BORA-hansgrohe heeft bekendgemaakt welke renners zaterdag aan het vertrek staan van Strade Bianche. Zoals reeds aangekondigd ontbreekt Peter Sagan in de selectie. De Slowaak was de laatste jaren steevast van de partij, maar kiest dit jaar voor een andere aanloop naar Milaan-San Remo, de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix.
Hoewel BORA-hansgrohe Sagan, vorig jaar nog achtste, moet missen, staat de ploeg met ervaren renners aan het vertrek. Met Gregor Mühlberger en Daniel Oss heeft de ploeg immers twee mannen in de selectie die vorig jaar eveneens in de top-15 eindigden. Oss reed deze koers al zeven keer en eindigde al viermaal bij de beste twintig.
Ploegmaats Maciej Bodnar doet nog beter met acht starts. Oscar Gatto spant echter de kroon; de Italiaan stond al tien keer aan het vertrek en eindigde daarin al drie keer bij de beste tien (7e in 2011, 3e in 2012 en 6e in 2015).
Selectie BORA-hansgrohe voor
Strade Bianche (9 maart)
Maciej Bodnar
Cesare Benedetti
Oscar Gatto
Rafał Majka
Gregor Mühlberger
Daniel Oss
Maximilian Schachmann
13 Reacties
Ik zet mijn geld op Mühlberger.
Op een Oostenrijker? Riskant…
Ik tel in deze selectie wel een stuk of wat outsiders, ben benieuwd hoe ver ze komen zonder echte kopman. Winst zal heel lastig worden maar 3 man in de top-15/20 zou me niet verbazen.
Leuke selectie ja. Leuke ploeg sowieso
Beetje respectlose titel vind ik.
Bora Hansgrohe is niet enkel Sagan..
Ik schrok even van het woord ‘onthult’, in combinatie met alle ‘dope-topics’ van vandaag.
Ter geruststelling/uitleg aan jou: Sagan zit nog op een berg rode bloedlichaampjes te kweken
@Turtle, weet ik maar al te goed
Muhlberger krijgt vrijdag griep….
Mühli kan beter een beetje inhouden zaterdag..
Of juist niet zodat hij idioten als jullie ongelijk kan geven

Makkelijk nu zo te redeneren dat alle Oostenrijkse hetzelfde zijn,
zullen we dan maar eens beginnen met de Italianen, spanjaarden, belgen en nederlanders want ik denk dat is het lijstje nog veel langer
Haha, tikkeltje satire maat go mühli!
Ik voorspel een verdienstelijke top10-plaats..
Gatto heeft wel eens hele goede dagen in eendaagsen, ik raad hem en de rest van deze selectie aan om in de vlucht te zitten want evenals in Paris Roubaix reikt die meestal heel ver in de Strade.