Rodriguez: “Mooiste week uit mijn carrière”
In het slotweekend van het Critérium du Dauphiné stond er werkelijk geen maat op Joaquim Rodriguez. De Spanjaard won de laatste twee bergritten, wat hem een vijfde plaats in de eindstand en de puntentrui opleverde. Hij is ten zeerste te spreken over zijn vormpeil, zo zei hij aan Cyclingnews.

foto: Sirotti
“Dit is de beste week uit mijn carrière geweest wat mijn condities en het gevoel op de fiets betreft”, klonk het. “Ik had nog nooit de Dauphiné gedaan, omdat ik die altijd meed als ik de Giro in de benen had. En toen ik vorig jaar voor het eerst de Tour reed, reed in de Ronde van Zwitserland als voorbereiding.”
“Ik kwam naar hier voor een ritzege, en ik heb er nu zelfs twee op zak. Nu gaat de riem er even af”, aldus Rodriguez, die een weekje gaat verpozen aan de Costa Brava. Zijn volgende grote doel is de Vuelta. “Daarvoor moet ik wel nog mijn tijdrit bijschaven. Die is niet meer zo slecht als vorig jaar, maar nog niet goed genoeg”, weet hij.”
 Materiaalzone
                                                                                Materiaalzone                                     Fietstoerisme
                                                                                Fietstoerisme                                     
     
     
            

 
         
         
             
             
             
            