Riccò: “Klaar om weer te koersen”
Riccardo Riccò gaat er nog steeds vanuit dat hij binnenkort opnieuw mag koersen. Aan Cyclingnews zegt de Italiaan dat hij tegenwoordig “gewoon traint” en dat hij “klaar” is “om weer te koersen”. Hij mag op dit moment echter niet koersen en heeft geen idee wanneer dat wel opnieuw kan.
“In ben gewoon bezig met trainen en ben fit. Meer dan wachten kan ik op dit moment echter niet doen. Ik heb geen weet van precieze data hoorzittingen bij het Italiaans Olympisch Comité”, zegt Riccò. Het was datzelfde CONI dat hem vorige maand schorste.
“De Ronde van Frankrijk volg ik niet echt. Al ben ik wel blij te vernemen dat mijn oude vriend Johnny Hoogerland in de aanval was. Maar heb het druk genoeg met andere dingen om de Tour echt te volgen. Waarmee precies? Gewoon vanalles en nog wat”, blijft hij op het vlakke.