Tour 2025: Renners Alpecin-Deceuninck op de bon geslingerd
foto: Cor Vos
dinsdag 22 juli 2025 om 20:10 Volg in Google

Tour 2025: Renners Alpecin-Deceuninck op de bon geslingerd

Twee renners en een ploegleider van Alpecin-Deceuninck zijn vandaag op de vingers getikt door de wedstrijdjury van de Tour de France. In de zestiende etappe, op weg naar de top van Mont Ventoux, deelde de jury liefst drie boetes uit voor plakbidons, valt te lezen in het dagelijkse juryrapport.

Het betreft Jonas Rickaert, Emiel Verstrynge en ploegleider Gianni Meersman. Beide renners zijn 200 Zwitserse frank verschuldigd, Meersman moet zelfs 700 piek betalen. Het trio bleef wel gespaard van gele kaarten.


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie
3 Reacties
22-07-2025 20:32
Maar geen geel voor het wangedrag van Politt blijkbaar.
    22-07-2025 23:39
    Die betalen genoeg aan organisatie
    23-07-2025 08:40
    Wat een zwakke reactie. Doet wat denken aan Trump, gewoon steeds naar iets anders wijzen (Biden) en het echte thema ontwijken.

Reacties zijn gesloten.