woensdag 25 september 2019 om 19:00
•
Volg in Google
Remco Evenepoel: “Tweede plek voelt als een gouden medaille”
Video Remco Evenepoel is meer dan tevreden met zijn tweede plek op het WK tijdrijden. De pas 19-jarige renner moest in Harrogate alleen Rohan Dennis voor zich dulden. Het verschil tussen de Australiër, die zijn titel prolongeerde, en Evenepoel was 1.08 minuut. Door het ruime verschil vond Evenepoel meteen berusting in zijn tweede plek. “Deze tweede plek voelt als een gouden medaille”, zei hij na afloop. “Als je ziet hoe Rohan (Dennis, red.) vandaag heeft gereden dan is hij gewoon de sterkste.”
Meer video’s zien uit het peloton?
Abonneer je dan nu op ons YouTube-kanaal!
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Ben geen Belg, maar dit cerdiend diep respect. Hij laat zien dat hij er bij zijn 1e jaar prof al staat als een huis
Maar wat in mijn ogen ook een wereld van verschil is dat de namen die jij noemt de luxe hebben om zeer uitgekiende programma’s te mogen rijden waarin zij zelf voornamelijk zelf de lijnen kiezen.
Das andere koek voor een renner die net iets minder talent heeft. De ploegen rijden veel koersen en dat heb je niet altijd de luxe om optimaal naar jouw doel toe te werken.
Dan wint die jongen het jaar erop San Sebastián, wordt hij EK tijdrijden en pakt hij zilver op WK tijdrijden. En nu mag hij nog altijd geen arrogante maniertjes hebben?
Ja, hij kan heel hard fietsen en ik ben geen Belg.
Ik mag hem wel, kijkt meer naar zich zelf dan naar een ander.
Eens zien wat er gebeurd als het een beetje tegen zit.