maandag 3 juli 2023 om 21:32 Volg in Google

Ramon Sinkeldam ziet kopwerk beloond met zege Philipsen: “Echt uniek”

Video In de eerste sprintrit schiet de trein van Alpecin-Deceuninck met Jasper Philipsen meteen raak. Mede door het werk van Ramon Sinkeldam kon de Belg naar de overwinning sprinten. “Elke overwinning, maar zeker in de Tour, is echt uniek. Dat is echt niet eenvoudig, ook niet als je de favoriet bent.”

“Het was een grote chaos. Dan is het super lastig om bij elkaar te blijven, wat volgens mij wel vrij goed lukte. Het is dan onvermijdelijk dat je elkaar een keer kwijtraakt, maar dan is het zorg om elkaar terug te vinden en Philipsen zo goed mogelijk af te leveren. Volgens mij ging dat echt super goed”, zegt Sinkeldam onder meer voor de camera van WielerFlits.


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie
3 Reacties
03-07-2023 23:32
*volgens mij....
03-07-2023 23:33
Goh. Iets wat je elk jaar opnieuw 21 keer kunt winnen "uniek" noemen. Beginnen ze nu ook al aan de andere kant van de WF-microfoon te overdrijven.
Nee blij voor die jongens. Mooi dat het werkt met drie jongens op een rij die normaal elk als laatste man fungeren (Vdp dan nog het minst eigenlijk).
03-07-2023 23:35
Matje dus zó snel dat Demare's lead out nu 3e man is

Reacties zijn gesloten.