Postbode opent envelop en steelt 9000 euro van Remco Evenepoel
Remco Evenepoel is het slachtoffer geworden van diefstal. Een postbode opende een envelop van Evenepoel, stal zijn nieuwe creditcard en haalde daar 9000 euro af. De dader is opgepakt en heeft zich moeten verantwoorden voor de rechtbank in Anderlecht.
Evenepoel was niet het enige slachtoffer. De postbode, die het geld gebruikte om zijn gokverslaving te bekostigen, stal verschillende pinpassen en -codes. In totaal maakte hij 19.500 euro buit, aldus de Belgische justitie. De politie vond bij een huiszoeking tientallen gestolen passen. Daarbij was ook een creditcard die bestemd was voor Evenepoel. Het ging om een pas van een bedrijf waar de dubbele olympische kampioen aandeelhouder van was.
Het balletje kwam aan het rollen toen een vrouw uit Schepdaal haar nieuwe pinpas niet ontving met de post. Ondertussen was er echter wel geld van haar rekening gehaald. Camerabeelden toonden de postbode in kwestie bij een geldautomaat.
De Belgische justitie eist 18 maanden cel tegen de postbode. Een groot deel daarvan is voorwaardelijk. De uitspraak volgt op 27 februari.
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Geen erg slimme crimineel trouwens. Pakkans is uiteindelijk nogal groot en dan ook nog al het bewijsmateriaal aanwezig hebben in je woning.