Picnic PostNL wil Fabio Jakobsen ‘weer laten wennen aan het sprinten’ in AlUla Tour
Foto: Fotopersburo Cor Vos
maandag 26 januari 2026 om 09:42

Picnic PostNL wil Fabio Jakobsen ‘weer laten wennen aan het sprinten’ in AlUla Tour

Fabio Jakobsen trapt dinsdag zijn seizoen af in de AlUla Tour, waar hij na een lastig 2025 herneemt. Bij Picnic PostNL lijkt de druk op de sprinter niet bijster groot te zijn.

“De AlUla Tour is uitgegroeid tot een van de traditionele seizoensopeners op onze kalender, ideaal voor de sprinters en puncheurs. We willen in elke etappe voor de dagzege gaan”, legt ploegleider Roy Curvers uit.

Daarvoor rekent hij ook op Jakobsen. “Op de sprintdagen willen we Fabio zeker in de race betrekken. Dat is belangrijk, zodat hij weer kan wennen aan het sprinten in de finales, terwijl we op de zwaardere etappes Björn (Koerdt, red.) en Frits (Biesterbos, red.) zullen ondersteunen om het beste van zichzelf te geven.”

Vanwege een operatie aan de liesslagader miste Jakobsen een deel van vorig seizoen. In augustus maakte hij zijn rentree in de Renewi Tour en Ronde van Denemarken, maar daar brak hij zijn sleutelbeen.

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
2 Reacties
26-01-2026 09:47
Nou, ik hoop het beste voor hem dit jaar. Ik ben bang dat na nóg een mislukt seizoen en het mogelijke einde van de ploeg, dit ook het einde van zijn carrière zal zijn.
26-01-2026 12:27
Ik geloof er totaal niet meer in, maar ik laat me graag verrassen.

Reacties zijn gesloten.