Peter Sagan verdedigt zondag zijn titel op het WK wielrennen, en zegt dat zonder druk te doen. “Ik heb hier niets te verliezen”, verklaarde hij tegenover Belga. “Mijn seizoen was al goed, ik heb geen stress.”
Sagan was voorzichtig met zijn woorden. De Slowaak herhaalde regelmatig “we zullen zien” en wilde ook geen favorieten aanwijzen. “Het is een loterij”, beweerde hij. Iedereen mag volgens hem een favoriet worden genoemd.
Ook op een vraag over het weinige publiek in Qatar gaf Sagan een diplomatiek antwoord. “Weet je, we zijn in de 21e eeuw, iedereen heeft televisie en kan koers kijken op tv.”
6 Reacties
Feitelijk gezien is hij de enige die iets kan verliezen namelijk zijn titel, verder heeft hij natuurlijk helemaal gelijk. Geen druk!
Peter blijft mijn favorietje! <3
Eigenlijk is Sagan de topfavoriet.
Hij is in vorm: zie de week van het ek en eneco tour waarin hij elke dag meedeed voor de prijzen, hij heeft zich daarna teruggetrokken op het thuisfront, hij komt zo cool over, lijkt geen druk te hebben, hij kan een potje hard rijden, denk maar terug aan de waaier die hij trok in de Tour..
Behalve je trui..
En mooi dat Sagan in 1 nuchter antwoord de hele heisa daar kan relativeren: iedereen heeft toch een tv.
Mooi dat commentaar op het weinige publiek. Ik ben het daar dan ook volledig mee eens.
Hij kan die trui helemaal niet verliezen, hij kan ‘m alleen opnieuw winnen, waar ik toch wel op hoop. Prachtig om die trui in de grootste wedstrijden op aarde voorin te zien.
Wat een mooi antwoord van die tv. Toeschouwers zijn voor mij ook niet zo belangrijk voor de beleving. Geen toeschouwers is veel beter dan veel, zoals op Alp d’Huez en de Ventoux.