Pauline Ferrand-Prévot worstelt nog steeds met enkel: “Nog steeds dagen dat ik me ziek en zwak voel”
Het is inmiddels alweer bijna een maand geleden dat Pauline Ferrand-Prévot werd geopereerd aan haar enkel, maar de Française voelt zich nog niet de oude. “Mentaal gaat het heel goed met me, maar het herstel gaat zeker pijn doen”, schrijft ze.
“Het is inmiddels drie weken na de operatie en het is nog altijd voor honderd procent off-season”, deelt PFP op Instagram. “De waarheid is dat ik nu met volle teugen aan het genieten ben van elk moment. ik heb het geluk gehad om de mooiste plekken te bezoeken, maar ik heb nog altijd moeite met mijn enkel die nog niet helemaal hersteld is.”
“Ik word er erg moe van en er zijn dagen dat ik me zwak en ziek voel. Volgens de chirurg moet ik nog drie weken geduld hebben om alles goed te krijgen”, gaat ze verder. “Gelukkig gaat het mentaal goed met me en is het super tof om tijd door te brengen met Dylan (partner Dylan van Baarle, red.), zijn familie en binnenkort ook mijn familie.”
Ferrand-Prévot zal haar off-season dus nog met een aantal weken verlengen. Ze eindigt haar bericht met: “Tot over drie weken iedereen!”
Zoon van Renate de Haas.
En zoon van Mario, die nog de Olympische Spelen in Seoul reed.