Paula Blasi en UAE-ploeggenoten met nieuwe teamnaam naar Tour Femmes
Met ingang van 1 augustus 2026, wat samenvalt met de start van de Tour de France Femmes, verandert UAE Team ADQ haar naam in UAE Team L’IMAD. Het team van Elisa Longo Borghini en Paula Blasi zal ook in nieuwe kleuren koersen.
De overgang naar UAE Team L’IMAD volgt op de integratie van ADQ in L’IMAD. Dat laatste is een staatsbeleggingsfonds van de regering van Abu Dhabi in de Verenigde Arabische Emiraten.
Opvallend is dat de kleuren en het shirt van het team wel hetzelfde blijven in de rest van het seizoen. Alleen in de komende Tour de France zal het in een nieuwe, paarse trui koersen.
In de Tour de France Femmes komt de ploeg aan de start met onder andere Paula Blasi, de verrassende winnares van de Amstel Gold Race, en Elisa Longo Borghini.
Every detail carries purpose. Proud of our roots and values, this jersey draws inspiration from the falcon, a symbol of vision, strenght and leadership in the UAE 🇦🇪
Vision. Tenacity. Mastery.
We are thrilled to present our @LeTourFemmes jersey 💜🧡#UAETeamLIMAD #TDFF2026 pic.twitter.com/cC191A4hkC— UAETeam_L’IMAD (@UAETeam_LIMAD) July 28, 2026