Nog witter dan andere jaren: nieuw tenue UAE Emirates onthuld
foto: UAE Emirates
zaterdag 9 december 2023 om 10:59 Volg in Google

Nog witter dan andere jaren: nieuw tenue UAE Emirates onthuld

UAE Emirates heeft het tenue voor 2024 gepresenteerd. Tadej Pogacar en Tim Wellens deden dienst als fotomodellen. Wat vooral opvalt, is dat het nieuwe shirt bijna volledig wit is.

De afgelopen jaren waren de schouders van het shirt nog zwart, nu zijn deze ook wit. In de jaren 2019 en 2020 was dit ook al zo, maar toen liep er nog wel een rode band over de borst. Komend jaar is het shirt ook daar grotendeels wit. Onderaan, in het buikgedeelte, zien we nog wel enkele dunne, kronkelige strepen in de kleuren van de Verenigde Arabische Emiraten: rood, groen, wit en zwart.

Overigens zullen deze kleurige strepen niet te zien zijn op het wedstrijdtenue van Pogacar. Hij is namelijk Sloveens kampioen en draagt een aangepast tricot. Ook in dat shirt overheerst het wit. Een onbekend beeld is dat niet, want Pogacar droeg de afgelopen jaren vaak de witte trui in de Tour de France. In 2024 is hij te oud om mee te dingen voor het jongerenklassement.


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie
4 Reacties
09-12-2023 12:52
Pogacar wil te graag in het wit blijven rijden
09-12-2023 12:04
Simpel maar wel een heel mooi shirt. Laat me denken aan het maagdelijk wit van Real Madrid
    09-12-2023 13:06
    Maagdelijk ? Bevlekt met 8 sponsoruitingen, Met een gele of groen achtergrond lijkt het op zo'n kitscherig Italiaans jaren 90 tricot.
09-12-2023 15:02
Ik vind hem mooi. Beste UAE shirt tot dusver.

Reacties zijn gesloten.