Nationale kampioenschappen 2020: Overzicht tijdrijden

zondag 23 augustus 2020 om 08:10
Nationale kampioenschappen 2020: Overzicht tijdrijden

foto: Cor Vos (archief)

Jaarlijks worden eind juni de nationale kampioenschappen verreden, maar in 2020 is alles anders. De titels die traditioneel begin januari al verdeeld zijn in Nieuw-Zeeland en Australië zijn wel al verdeeld. In dit overzicht bundelt WielerFlits alle nationale kampioenen tijdrijden.

Bekijk ook: Overzicht wegwedstrijden

Onderstaand overzicht wordt voorzien van updates.


flag-at Nationaal kampioenschap tijdrijden Oostenrijk (22/8)
flag-nr1 Matthias Brändle
flag-nr2 Patrick Gamper
flag-nr3 Felix Ritzinger

Vrouwen
flag-nr1 Anna Kiesenhofer
flag-nr2 Astrid Lamprecht
flag-nr3 Manuela Hartl

flag-fr Nationaal kampioenschap tijdrijden Frankrijk (21/8)
flag-nr1 Rémi Cavagna
flag-nr2 Benjamin Thomas
flag-nr3 Bruno Armirail

Vrouwen
flag-nr1 Juliette Labous
flag-nr2 Audrey Cordon-Ragot
flag-nr3 Aude Biannic

flag-it Nationaal kampioenschap tijdrijden Italië (21/8)
flag-nr1 Filippo Ganna
flag-nr2 Alessandro De Marchi
flag-nr3 Edoardo Affini

Vrouwen
flag-nr1 Elisa Longo Borghini
flag-nr2 Vittoria Bussi
flag-nr3 Vittoria Guazzini

flag-es Nationaal kampioenschap tijdrijden Spanje (21/8)
flag-nr1 Pello Bilbao
flag-nr2 Luis Léon Sánchez
flag-nr3 Gorka Izagirre

Vrouwen
flag-nr1 Mavi García
flag-nr2 Sara Martín
flag-nr3 Sheyla Gutierrez

flag-hu Nationaal kampioenschap tijdrijden Hongarije (21/8)
flag-nr1 Barnabás Peák
flag-nr2 Attila Valter
flag-nr3 Dániel Szalay

Vrouwen
flag-nr1 Barbara Benko
flag-nr2 Kata Blanka Vas
flag-nr3 Zsófia Szabó

flag-rs Nationaal kampioenschap tijdrijden Servië (21/8)
flag-nr1 Veljko Stojnic
flag-nr2 Ognien Ilic
flag-nr3 Dušan Veselinović

Vrouwen
flag-nr1
flag-nr2
flag-nr3

flag-fi Nationaal kampioenschap tijdrijden Finland (21/8)
flag-nr1 Ukko Peltonen
flag-nr2 Matti Hietajärvi
flag-nr3 Antti-Jussi Juntunen

Vrouwen
flag-nr1 Minna-Maria Kangas
flag-nr2 Minna Koistinen
flag-nr3 Aino Luoma

flag-th Nationaal kampioenschap tijdrijden Thailand (21/8)
flag-nr1 Sarawut Sirironnachai
flag-nr2 Thanakhan Chaiyasombat
flag-nr3 Peerapol Chawchiangkwang

Vrouwen
flag-nr1 Phetdarin Somrat
flag-nr2 Chanpeng Nontasin
flag-nr3 Kulacha Chairin

flag-lu Nationaal kampioenschap tijdrijden Luxemburg (20/8)
flag-nr1 Bob Jungels
flag-nr2 Alex Kirsch
flag-nr3 Kevin Geniets

Vrouwen
flag-nr1 Christine Majerus
flag-nr2 Mia Berg
flag-nr3 Pia Wiltgen

flag-sk Nationaal kampioenschap tijdrijden Slowakije (20/8)
flag-nr1 Ján Andrej Cully
flag-nr2 Martin Haring
flag-nr3 Ronald Kuba

Vrouwen
flag-nr1 Tereza Medveďová
flag-nr2 Janka Stevkova
flag-nr3 Tatiana Jaseková

flag-cz Nationaal kampioenschap tijdrijden Tsjechië (20/8)
flag-nr1 Josef Černý
flag-nr2 Jan Bárta
flag-nr3 Adam Ťoupalík

Vrouwen
flag-nr1 Nikola Nosková
flag-nr2 Marketa Hájková
flag-nr3 Tereza Korvasová

flag-pl Nationaal kampioenschap tijdrijden Polen (20/8)
flag-nr1 Kamil Gradek
flag-nr2 Maciej Bodnar
flag-nr3 Łukasz Wiśniowski

Vrouwen
flag-nr1 Anna Plichta
flag-nr2 Marta Jaskulska
flag-nr3 Karolina Kumiega

flag-be Nationaal kampioenschap tijdrijden België (20/8)
flag-nr1 Wout van Aert
flag-nr2 Victor Campenaerts
flag-nr3 Frederik Frison

Vrouwen
flag-nr1 Lotte Kopecky
flag-nr2 Sara Van de Vel
flag-nr3 Julie Van De Velde

flag-lt Nationaal kampioenschap tijdrijden Litouwen (19/8)
flag-nr1 Evaldas Siskevicius
flag-nr2 Gediminas Bagdonas
flag-nr3 Venantas Lasinis

flag-ro Nationaal kampioenschap tijdrijden Roemenië (15/8)
flag-nr1 Serghei Tvetcov
flag-nr2 Emil Dima
flag-nr3 Eduard Michael Grosu

flag-bg Nationaal kampioenschap tijdrijden Bulgarije (15/8)
flag-nr1 Spas Gyurov
flag-nr2 Martin Popov
flag-nr3 Teodor Rusev

Vrouwen
flag-nr1 Petya Minkova
flag-nr2 Elitsa Danailova
flag-nr3 Tsveta Nesheva

flag-ru Nationaal kampioenschap tijdrijden Rusland (13/8)
flag-nr1 Artem Ovechkin
flag-nr2 Sergey Shilov
flag-nr3 Victor Manakov

Vrouwen
flag-nr1 Yelyzaveta Oshurkova
flag-nr2 Mariia Novolodskaia
flag-nr3 Tamara Dronova-Balabolina

flag-no Nationaal kampioenschap tijdrijden Noorwegen (25/7)
flag-nr1 Andreas Leknessund
flag-nr2 Tobias Foss
flag-nr3 Søren Wærenskjold

Vrouwen
flag-nr1 Katrine Aalerud
flag-nr2 Vita Heine
flag-nr3 Elise Marie Olsen

flag-se Nationaal kampioenschap tijdrijden Zweden (25/7)
flag-nr1 Jacob Ahlsson
flag-nr2 Tobias Ludvigsson
flag-nr3 Hugo Forssell

Vrouwen
flag-nr1 Lisa Nordén
flag-nr2 Nathalie Eklund
flag-nr3 Emilia Fahlin

flag-by Nationaal kampioenschap tijdrijden Wit-Rusland (24/7)
flag-nr1 Yauheni Karaliok
flag-nr2 Branislau Samoilau
flag-nr3 Mikhail Shemetau

Vrouwen
flag-nr1 Tatsiana Sharakova
flag-nr2 Ina Savenka
flag-nr3 Polina Pivovarova

flag-hr Nationaal kampioenschap tijdrijden Kroatië (18/7)
flag-nr1 Josip Rumac
flag-nr2 Eugen Popović
flag-nr3 Mijo Bebić

Vrouwen
flag-nr1 Mia Radotić
flag-nr2 Maja Perinović
flag-nr3 Mateja Posavec

flag-ch Nationaal kampioenschap tijdrijden Zwitserland (12/7)
flag-nr1 Stefan Küng
flag-nr2 Silvan Dillier
flag-nr3 Stefan Bissegger

Vrouwen
flag-nr1 Marlen Reusser
flag-nr2 Elise Chabbey
flag-nr3 Kathrin Stirnemann

flag-si Nationaal kampioenschap tijdrijden Slovenië (28/6)
flag-nr1 Tadej Pogačar
flag-nr2 Primož Roglič
flag-nr3 Jan Polanc

Vrouwen
flag-nr1 Urška Žigart
flag-nr2 Blaza Pintaric
flag-nr3 Urska Bravec

flag-na Nationaal kampioenschap tijdrijden Namibië (21/2)
flag-nr1 Dirk Coetzee
flag-nr2 Masckernzy Eiseb
flag-nr3 Hardus Nel

Vrouwen
flag-nr1 Melissa Hinz

flag-nz Nationaal kampioenschap tijdrijden Nieuw-Zeeland (14/2)
flag-nr1 Hamish Bond
flag-nr2 George Bennett
flag-nr3 Dylan Kennett

Vrouwen
flag-nr1 Teresa Adam
flag-nr2 Georgia Perry
flag-nr3 Bronwyn Macgregor

flag-za Nationaal kampioenschap tijdrijden Zuid-Afrika (7/2)
flag-nr1 Daryl Impey
flag-nr2 Stefan De Bod
flag-nr3 Kent Main

Vrouwen
flag-nr1 Ashleigh Moolman-Pasio
flag-nr2 Carla Oberholzer
flag-nr3 Frances Janse Van Rensburg

flag-co Nationaal kampioenschap tijdrijden Colombia (1/2)
flag-nr1 Daniel Felipe Martinez
flag-nr2 Nairo Quintana
flag-nr3 Egan Arley Bernal

Vrouwen
flag-nr1 Ana Sanabria
flag-nr2 Diana Peñuela
flag-nr3 Camila Andrea Valbuena

flag-au Nationaal kampioenschap tijdrijden Australië (8/1)
flag-nr1 Luke Durbridge
flag-nr2 Rohan Dennis
flag-nr3 Chris Harper

Vrouwen
flag-nr1 Sarah Gigante
flag-nr2 Grace Brown
flag-nr3 Emily Herfoss

flag-qa Nationaal kampioenschap tijdrijden Qatar (31/1)
flag-nr1 Fadhel Alkhater
flag-nr2 Abdulla Al-Khater
flag-nr3 Marwan Aljalham

Dit artikel delen:

1 Reactie

Maillot à Pois 22 augustus 2020 om 00:12

Edit redactie: Bedankt, is aangevuld

Laatste nieuws

Materiaalzone

Populair