donderdag 29 juni 2017 om 11:18
Matthews ziet minstens elf kansen op ritzeges
Michael Matthews bewees dit voorjaar nog maar eens dat hij op meerdere terreinen uit de voeten kan. De snelle Australiër van Sunweb eindigde bijvoorbeeld als vierde in Luik-Bastenaken-Luik. “Dat geeft mij het vertrouwen dat ik in de Tour de France ook kansen heb in de heuvelachtige ritten”, aldus Matthews tegenover Cyclingnews.
Het Amerikaanse blad Velonews rekende vorige week uit dat Sagan elf kansen heeft op ritzeges. Volgens Matthews geldt dat getal ook voor hem. “We zijn soortgelijke renners”, stelt hij. “Misschien is Sagan nog iets beter op het vlakke en ben ik iets beter in de bergen, maar ik denk dat we evenveel kansen hebben: elf ritten en misschien zelfs wel meer.”Matthews erkent echter dat hij zelf nog geen exacte berekening heeft gemaakt van zijn aantal kansen. “Laten we eerst de openingsweek doorkomen”, zegt hij. “Dan zien we wel verder.”
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Niemand gaat Sagan bedreigen voor groen.
Een vos verliest wel zijn haren maar niet zijn temperament, rijdt minder roekeloos dan onze jongens die nogal eens een bocht missen.
Matthews lijkt ook een beetje einzelganger als hij, komt graag alleen aan ipv in de drukte.