Mathieu van der Poel kent ploeggenoten voor Coppi e Bartali
Alpecin-Fenix heeft de selectie voor de Settimana Internazionale Coppi e Bartali bekendgemaakt. Mathieu van der Poel zal in deze rittenkoers verder werken aan zijn vorm richting de grote voorjaarsklassiekers die nog op zijn programma staan. Onder andere Oscar Riesebeek zal MVDP in de Italiaanse wedstrijd vergezellen.
Ook de Belgen Floris De Tier, Lionel Taminiaux en Fabio Van Den Bossche zijn van de partij. Daarnaast brengt Alpecin-Fenix met Jakub Mareczko en Kristian Sbaragli twee rappe mannen aan het vertrek. Het is afwachten of laatstgenoemden kansen krijgen, gezien de aanwezigheid van Van der Poel. Bovendien zitten er voornamelijk lastige etappes in het routeschema. De vijfdaagse begint aanstaande dinsdag en duurt tot zaterdag, de koninginnenrit is op donderdag.
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen gaat over de band tussen Mathieu van der Poel en zijn opa Raymond Poulidor. Wat zijn hun gelijkenissen? Welke invloed heeft Poulidor gehad op de wielrenner en de mens Mathieu? En hoe wordt in Frankrijk aangekeken tegen MVDP? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, Jonas Vingegaard over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!
Ondertussen Jakub in rit drie buiten tijd :)
Jammer dat Meurisse hier niet aan de start staat, is toch wel een rondje dat hem zou moeten liggen!