Mark Cavendish maakte vandaag tijdens Gent-Wevelgem deel uit van de vlucht van de dag. De vlucht overleefde het niet, waarna de Brit op meer dan zes minuten van winnaar Pedersen in tranen over de finish kwam.
Na afloop gaf een geëmotioneerde Cavendish een korte reactie. “Dit is misschien wel de laatste wedstrijd uit mijn carrière,” vertelde hij na afloop voor de camera van Sporza. Cavendish – die bij Bahrain Merida een aflopend contract heeft – staat nog wel op de voorlopige deelnemerslijst voor Scheldeprijs van aanstaande woensdag.
18 Reacties
Tof dat hij in de break zat!
Ja, toch nog een mooie wedstrijd zo gereden. Kan-ie later wel mooi op terugkijken dat het niet alleen maar pech en lossen was op het eind.
Toch een renner met enorm veel passie voor de koers, zelfs als de resultaten er niet zijn.
Skitterende grinta.
Roemloos einde voor 1 van de beste sprinters ooit.. Missile Man!!
Het is nu al 2 jaar duidelijk dat hij niet meer terug gaat komen. Het is mooi geweest, het is genoeg geweest, een legende in de sport wat dat betreft heeft hij ook niets meer toe te voegen aan zijn palmares.
Z’n poëtische liefdesverklaring voor Milan – San Remo in de docu van Wilfried de Jong is prachtig. Groot renner!
In alle opzichten een groot kampioen! Mocht dit inderdaad zijn laatste wedstrijd zijn geweest, dan hoop ik dat hij nog in een andere functie voor de wielersport behouden blijft.
Gifbekertje keurig helemaal leeggedronken Mark. Nu, voldaan terugkijkend op een schitterende carrière, aan de Guinness. Proost
Behoudens wat geklap in de Emiraten is hij al langer een on-Cavendish-waardige poging aan het ondernemen, nog iets aan zijn palmares toe te voegen. Scheldeprijs woensdag en dan afzwaaien lijkt me mooi. Genoeg is genoeg.
Schitterende carrière, als pure sprinter botte zijin snelheid wat af zodat zijn carrière wat kleurloos uitdoofde mede in de hand gewerkt door veel kwetsuren opgelopen bij valpartijen
Heb altijd respect gehad voor Mark Cavendish……
Helaas vormen de laatste jaren van zijn carrière een smet op zijn schitterende palmares.
30 etappezeges in de Tour, Wereldkampioen in 2011, winnaar Milaan-San Remo en 3 maal zegevierend in de Scheldeprijs!
Misschien komende woensdag als afscheid een 4e overwinning?
Hoop ook dat hij voor de wielersport behouden blijft!
So far, so good Mark.
Beste sprinter van zijn generatie. Mooie duels tussen hem en Kittel
Jammer als het zo zou eindigen. Maar ik herinner me ook het grote applaus op de Cauberg in het WK van 2012 toen hij in zijn eentje naar boven reed nadat hij veel kopwerk had verricht. Hij heeft een mooie carrière gehad.
Fantastische erelijst. Hij was een groot sprinter. Tijd om te stoppen. Hij krijgt natuurlijk geen nieuw contract bij Bahrein. Ik denk dat hij het zelf misschien nóg een jaar zou willen proberen.
Het is een lul, maar dit waren wel prachtige beelden
Staat hij op de deelnemerslijst voor de Scheldeprijs? Zou logisch zijn.
Een icoon. 30 etappes in de Tour.