LottoNL-Jumbo ziet kopman Roglič tijd verliezen in Italië

LottoNL-Jumbo ziet kopman Roglič tijd verliezen in Italië

foto: Marcel Koch

donderdag 8 maart 2018 om 18:11

Donderdag 8 maart 2018 gaat niet de boeken in als de meest glorieuze dag voor LottoNL-Jumbo. In Parijs-Nice zag het drie renners afstappen, terwijl kopman Primož Roglič in Tirreno-Adriatico kostbare tijd verloor door materiaalpech. Bovendien was de achtste plek van Danny van Poppel in de massasprint niet het resultaat waar de Nederlandse ploeg op hoopte.

In de finale van de tweede rit op Italiaanse bodem, werd het peloton opgeschrikt door een grote valpartij. “Niemand van onze ploeg viel, maar Primož moest wel van fiets wisselen en werd daardoor gedwongen tot achtervolgen”, vertelt ploegleider Addy Engels op het digitale thuis van de ploeg. “Het was een dag in mineur voor onze ploeg.” De Sloveen kwam op één minuut en 42 seconden na ritwinnaar Kittel over de streep. Danny van Poppel kon het leed ook niet verzachten, vindt Engels. “Een achtste plaats is niet iets om voor te juichen. We zijn gekomen voor een beter resultaat, maar het is niet anders. Hopelijk hebben we de komende dagen meer geluk.”

Dit artikel delen:

34 Reacties

horsm 8 maart 2018 om 18:18

Nouja, dan maakt die mislukte ploegentijdrit ook niet meer uit..

Jopie 8 maart 2018 om 18:18

Matige start toch van het seizoen voor TLJ, op de prestaties van Groenewegen en zijn trein na. En dan bedoel ik niet enkel het presteren maar ook qua blessures, ziektes, pech en toestanden op het trainingskamp.

rput 8 maart 2018 om 18:19

niet tevreden…

ghostwriter 8 maart 2018 om 18:27

@Jopie
Hoezo? Behalve dat ze al zes overwinningen hebben behaald (waaronder een sprintetappe in een WT koers en een semi-klassiekers) heeft ook al drie keer een LottoNL wielrenner in de top 10 van het algemeen klassement van een kleine ronde (waaronder een WT koers) behaald. Gezien het niveau van de kopmannen hebben ze het tot nu toe gewoon naar behoren gedaan. Deze Tirreno is eigenlijk de eerste koers waar ze in tegenvallen.

vlek 8 maart 2018 om 18:30

Buiten het presteren in de koers is er volgens mij toch ook vrij aardig nieuws geweest nog niet zo lang geleden.

kelderfan 8 maart 2018 om 18:34

@ghostwriter
Hoe zit ’t dan met P_N. Morgen maar met 3 man. Waaronder een magere Gesink.
Gelukkig is Groenewegen heel goed bezig en de man bij TLJ.

teunster 8 maart 2018 om 18:44

Tja kan niet altijd feest zijn.

illu 8 maart 2018 om 18:46

@Kelder
Misschien heb je het gemist, maar daar hebben ze al een etappe…. prima PN dus

Jean Dumas 8 maart 2018 om 18:46

Alleen Groenewegen en Roosen rijden goed. Het is met TLJ teveel: het hoeft alleen in de Tour.

Canabliz 8 maart 2018 om 18:49

@ghostwriter ze staan toch ergens onderaan op de UCI WT ranking voor een reden? Weinig punten is gewoon matig-slecht gepresteerd als ploeg. Als er een systeem als bij het voetbal zou zijn zouden ze zich zorgen moeten maken om het degraderen.

Al dat hosanna voor een paar sprintetappes slaat nergens op. Wel leuk dat Dylan doorbreekt hoor, maar in de breedte is het niet veel. En zoveel minder budget als die andere ploegen hebben ze nou ook weer niet. Zitten gewoon in het midden qua budget volgens een aantal bronnen.

Merlinappa 8 maart 2018 om 18:58

En het TLJ bashen is weer begonnen. Spring anders zelf eens op de fiets en rij al die frustratie weg!

Koel 8 maart 2018 om 19:04

Kelderman ook gehinderd door de val en moest ook van fiets wisselen, maar kon met behulp van zijn ploeggenoten van SUNWEB terugkeren….

ditisdavid 8 maart 2018 om 19:07

Het is nog veel te vroeg om iets te zeggen over het seizoen van TLJ, de echte afspraken zijn voor geen enkele renner al geweest en tot nu toe gaat het niet onaardig. Daarnaast zegt het wel iets dat op misschien wel de slechtste dag van het seizoen in ieder geval nog achtste en elfde plaatsen in WT-etappes gehaald worden.

vlek 8 maart 2018 om 19:07

Vifit heeft ook eindelijk weer eens een reden om uit de koelkast is stappen.

Quote:
SUNWEB

Het was nog even inkomen..

Koel 8 maart 2018 om 19:10

"Vifit heeft ook eindelijk weer eens een reden om uit de koelkast is stappen."
Nu nog in begrijpelijk Nederlands..of reageer je vanaf een gepassioneerd station..?

Laatste man 8 maart 2018 om 19:10

Haha vlek!

Blijkbaar is het goed begrijpbaar als diegene zich direct aangesproken voelt.

Vlinder 8 maart 2018 om 19:12

Zonder mineur geen majeur…. bij sommige mensen is het glas gewoon altijd half leeg!

Koel 8 maart 2018 om 19:14

@Laatste man
Fijn dat je weer kan lachen, vanmiddag was het weer huilie huilie met al die "trollen"….

schipperaar 8 maart 2018 om 19:16

@koel
Alles op zijn tijd(wordt snel aangepast), behalve Roglic..

Laatste man 8 maart 2018 om 19:16

@Canabliz,
Ze staan 11e op de CQ ranking. Goed op niveau dus.

rahimns 8 maart 2018 om 19:16

Ik zie dat Kelderman ook op achterstand is binnengekomen maar blijkbaar is die iets tegengekomen in de laatste 3km, want hij is inderdaad in de zelfde tijd gezet als de winnaar.

NDI22 8 maart 2018 om 19:17

@Canabliz
Vorig jaar voor de Tireno en PN hadden ze 456 punten. Dit jaar 439. Amper verschil. Vorig jaar was het te doen om te weinig overwinningen, dit jaar winnen ze al 6x, is het blijkbaar weer punten? Deze ploeg doet het volgens een aantal hier gewoon nooit goed. Al wint Kruijswijk de TdF dit jaar dan is het commentaar waarschijnlijk dat Gesink geen etappe heeft gepakt.

Laatste man 8 maart 2018 om 19:17

Schattig dat je op me let. Ik heb het over 2 notoire anti-supporters gehad.

Franco Bitossi 8 maart 2018 om 19:25

@ND122, al wint Kruijswijk de TdF? Realistisch is top 10 / top 20 en ergens een podiumplek.

Laatste man 8 maart 2018 om 19:44

Overigens valt het wel tegen voor Primoz. Wellicht nog een mooie etappe pakken.

Headlines

Materiaalzone

Populair