De selectie LottoNL-Jumbo in de Tour of Britain is al na twee etappe gehalveerd. De Nederlandse WorldTour-formatie is niet bespaard gebleven van ongeluk

De Nederlandse WorldTour-formatie zet de strijd voort met Steven Kruijswijk, Bram Tankink en stagiair Koen Bouwman.
The bad news is that @MorenoHofland has abandoned the @TourofBritain because of a back injury and Brian Bulgac… 1/2 #ToB2015
— LottoNLJumbo Cycling (@LottoJumbo_road) September 7, 2015
…Brian Bulgac is on his way to the hospital for a medical check after a crash. 2/2 #ToB2015 @TourofBritain
— LottoNLJumbo Cycling (@LottoJumbo_road) September 7, 2015
Another crash in @TourofBritain. @nickvanderlijke is out of the race. He seems OK, though. More info when we have it. #ToB2015
— LottoNLJumbo Cycling (@LottoJumbo_road) September 7, 2015
28 Reacties
Tegenvaller maar zo tekenend voor het seizoen van Hofland en ja Bulgac dat is in mijn ogen ook een redelijke miskoop geweest. Heeft volgens mij de meeste rode lantaarns en DNF’s achter zijn naam staan dit seizoen.
Euh…ik durf bijna geen reactie te geven. Hij zal toch niet te er gevallen zijn dan? Of is de rug van de spanningen?
Hofland lijkt helaas erg blessuregevoelig te zijn.
Jammer dat Bulgac uitvalt, zelfs als miskoop zou hij toch de anderen moeten kunnen helpen tijdens de eerste helft.
Pechseizoen voor heel TLJ. En ja bulgac… wat moet je daarover zeggen? Wat een miskoop
Hofland bakt er ook niks van dit seizoen… Altijd ziek zwak of misselijk.
Hofland lijkt helaas erg blessuregevoelig te zijn.
Deze blessure is wel het gevolg van zijn valpartij in Hamburg.
Hofland lijkt vooral erg ziektegevoelig te zijn.
Ik denk dat Bulgac en Hofland het expres doen!
Hoe kan een renner waar geen transfersom voor betaald is en die vermoedelijk het minimumloon verdient nou weer een miskoop zijn?
Wat ik niet begrijp, dat eerst met Wagner en nu met Hofland rijders worden opgesteld, terwijl zij eigenlijk in herstelmodus zijn.
Grappige foto waarin Hofland net een toepasselijk Engels woord uitspreekt.
Blijkbaar, op een wielersite, waar je toch enig inzicht in de werking van het professionele wielrennen mag verwachten (tegen beter weten in), worden ook knechten beoordeeld op hun individuele uitslagen… Bulgac doet waar ie voor gehaald is, de eerste 150 kilometer een kopman uit de wind houden en bidons halen. En daar wordt ie ook naar betaald. Dat ie dan niet in beeld komt als de uitzending begint is niet zo gek. Intern schijnen ze ook best tevreden over hem te zijn. Qua DNF’s heeft ie er ook net zoveel als andere knechten als Wynants, van Emden of van der Lijke en maar de helft van bv Flens of Wagner….
Een aantal azijnpissers hier wil gewoon graag TLJ afzeiken en pakt daarvoor elke mogelijkheid aan. Ook het individueel aanvallen van verder prima knechten, die mijns inziens gewoon doen wat ze moeten doen.
@ right
Ik begrijp dat jij erg tevreden bent over de prestaties en de stappen voorwaarts van Hofland.
Het wordt in ieder geval een moeilijk verhaal in de TOB om nog resultaat neer te zetten met 3 volwaardige coureurs (niks ten nadele van een stagiair, deze mag me verbazen, maar ik verwacht er niet teveel van). Jammer, jammer; hopelijk volgend seizoen een betere start.
Dat schiet niet op zeg!
@dumoman
Maakt toch geen klap uit, als Kruijswijk in vorm is kan hij ook met 3 knechten wel een resultaat neerzetten.
Als Kruijswijk niet in vorm is, dan heeft ook geen ondersteuning nodig. De kopmannen van TLJ hebben geen ondersteuning nodig. Dat kun je aan de resultaten zien.
Kruijswijk heeft nog maar twee knechten waarvan één er een stagiair is.
Dat is wel erg vervelend voor Van der Lijke. Dit was een ideale koers om met zijn goede vorm een mooie uitslag voor zichzelf neer te zetten.
Misschien zal dit hofland tergen!
Wat is het voor sommige volgers toch heerlijk om hun leedvermaak te kunnen uiten.
Pff wat een pech weer. word toch een structureel verhaal hoor, zal intern toch wel effe door geselecteerd moeten worden. er moet toch kwaliteit bij in de ploeg.
@PU,@p. de Clown
Onbenullige opmerking! Die pippo reageert echt als een clown.
Schande dat dit soort mensen deze site bevuilen.
@Paul Urbach
Eerst zeg je dat het pech is, en vervolgens dat er kwaliteit bij moet (waar overigens helemaal geen geld voor is). Bijzonder.
Wel apart van de ploegleiding dat een kennelijk reeds langer geblesseerde renner worden opgesteld in een meerdaagse, tamelijk zware wedstrijd.